Подарък за ...

  • 2 293
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Здравейте! Имам нужда от съвет. Моите родители имат 30 годишнина от сватбата на 1 юли и сме в голяма чуденка с мъжа ми какво да им купиме. Имаме много ограничен бюджет, поради ред причини! Разполагаме с около 30-40 лв Ще съм ви много благодарна з анякакви оригинални идеи. Според мене няма да се зарадват толкова много намтериалното, тъй като за толкова години те си имат всичко Simple Smile
Благодаря предварително!!!

# 1
  • Мнения: 2 106
На колко години са родителите ти?Предполагам,че са около 52-55 години.Нещо повече за тяхните интереси,професии?

# 2
  • Мнения: 778
Моите родители също имаха 30-та годишнина тази година и аз им подарих фото-книга със снимки от сватбата им преди 30 години - е, вярно снимките са черно-бели и избелели и пожълтели - та ги реставрирахме и подобрихме качеството. Към фото-книгата добавих и снимки на мен и сестра ми - правени през годините, като бебета, като мънички и после като големи, наши общи, семейни снимки. Много се зарадваха. Всъщност идеята ми беше да им подарим екскурзия, но не можахме да се организираме със сестра ми толкова бързо.
Иначе 30-тата годишнина е перлената годишнина.

# 3
  • Мнения: 2 123
По принцип е перлена годишнина, но щом е ограничен бюджетът, икона е добър вариант Peace

# 4
  • Мнения: 804
Красива картина или осветена икона на св.Мина - закрилника на християнското семейство.В никакъв случай часовник-той се свързва с отминаващото време,а ти едва ли ще броиш оставащото време на родителите си.Може и красив сервиз,има сувенирни сервизи-медни,но за цената.............май са малко по скъпички.Успех в избора!!!На такава годишнина и един букет с една бутилка ароматно вино ще свърши работа,важен е жеста все пак.

# 5
  • Мнения: 70
ох, не спирам да се чудя как винаги има хора, готови да отговарят на въпрос като този...

# 6
  • Мнения: 778
ох, не спирам да се чудя как винаги има хора, готови да отговарят на въпрос като този...

Че какво толкова има?!?  newsm78
За това е форума - да питаш, да отговориш, да споделиш.... Както има теми за изневери, за проблеми и всякакви други лични и не толкова лични въпроси, така и за съвети ...

# 7
  • Бургас/София
  • Мнения: 410
Букет от плодове например ми се струва добра идея.

# 8
  • Мнения: 2 931
Или чаши за кафе/чай  за двама - има интересни в магазините на художниците

# 9
  • Мнения: 19
ох, не спирам да се чудя как винаги има хора, готови да отговарят на въпрос като този...

Че какво толкова има?!?  newsm78
За това е форума - да питаш, да отговориш, да споделиш.... Както има теми за изневери, за проблеми и всякакви други лични и не толкова лични въпроси, така и за съвети ...

какво ми има на въпроса?

Родителите ми са на 52 г. майка ми и баща ми е на 54 г. И а змислех някоя екскурзия би им се отразила добре, но бюджета ни е много оскъден. Те са работохолици, цял живот работят и ми се щеше да с епоглезят малко, но на този етап за съжаление не мога да им доставя това удоволствие.
Икона си имат в къщи и е осветена, а междодругото майка ми се казва Мина Simple Smile
И аз си мислех за такава фото рамка и ходих да проверя, но тук във Варна са около 120-140 лв. За албум нямам нужните снимки, те са си ги залепили във албум и няма как да ги отлепя.
bab1  този букет от плодове от къде д аго намеря? newsm78
В голяма чуденка съм, защото искам да е нещо което ще ги разчувства и ще им напомня, че семйството което са изградили с годините е благодарение на техните усилия и са успяли да го съхранят въпреки трудностите.
Благодаря за отговорите!

# 10
  • Мнения: 111
За нашата годишнина подарих  от тези топки дето са от кристал и като ги обърнеш надолу вали сняг и ги правят с каквато снимка си пожелаеш . Сложихме наша семейна снимка. Цената е прилична и наистина е една оригинална идейка  Grinning

# 11
  • Добрич
  • Мнения: 1 144
подари им по едим масаж- да се отпуснат и поглезят малко
 PS: имам предвид професионален или някоя друга СПА-процедура, която ще ги зарадва

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
добре де, порови се по разните му сайтове за джиджавки.
Все нещо ще ти хрумне...
Брат или сестра нямаш ли? Да увеличите бюджета малко...

# 13
  • Мнения: 460
Направи им в някое фото, колаж със снимки ваши на децата, през различните години. От сватбата им до сега и т.н., нещо интересно което да ти изработят във рамка.

# 14
  • Мнения: 2 123
Сега се сетих- може и две хубави чаши с бутилка скъпо вино, да си го изпият двамата и да си спомнят изминалите дни заедно Peace

Общи условия

Активация на акаунт