Как си пиете кафето?

  • 6 218
  • 151
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 192
Или не пиете?Студено или топло... със захар,без захар...със сметана(суха, течна), без сметана...с кола или без...с приятели или сами...Отразява ли ви се на съня?Пишете всичко,което ви хрумне за кафето и асоцияциите,с които го свързвате...  food010
Откато забременях го пия много рядко,но до тогава обикновено веднъж на ден,близко до горещо,с много захар,със сметана...и винаги на 2-3 глътки,дори и в компания...

# 1
  • София
  • Мнения: 11 114
Обичам да пия кафе, без захар. Понякога с мляко или сметана ...  Wink

# 2
  • Мнения: 2 388
Сутрин. Задължително след закуска, една кафеварка, разделена на две чаши, със сметана и захар.
Желателно е да съм сама.

п.п. И с цигара.

# 3
  • Мнения: 0
Сама, набързо, чисто и дълго. Нямам време сутрин просто.  Close

# 4
  • Мнения: 222
В редките случаи, когато пия кафе, го пия с мноооого захар.... Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 6 011
С мляко и захар в голяма чаша, сутрин пред телевизора.
Нямам търпение да дойде септември и детето да тръгне на градина, че да си го пия и на спокойствие.  Laughing

# 6
  • Мнения: 17 407
Еспресо- дълго, изстинало, без захар. Предпочитам да е на гладно, в събота и неделя се излъгвам и аз да закуся, та после ми става лошо от кафето.
Сега ще изпия и следобедното, с цигара, че скоро не съм палила. Кво нещо е форумът, ей!

# 7
  • Мнения: 1 101
От скоро пия(преди ми става6е ло6о)
Късо ,горе6то с каймак и с много захар

# 8
Преди да тръгна от нас, като стана пия едно 2 в 1 с една цигара колкото да се оправя и да се занеса до работа. От там си взимам нормално кафе с подсладител или кафява захар и почваме с колежките едно сутрешно кафепиенееееееееееееееееее и пушене, сладки приказки... които продължават поне час  Laughing

# 9
  • Мнения: 3 326
През седмицата пия кафе сутрин докато се разсъня за работа набързо - със захар. В почивните дни обичам да стана първа, за да си изпия кафето сама на спокойствие. А когато изляза с приятелки, го пия мнооого бавно, за да има време за повече клюкини...

# 10
  • Мнения: 936
Бавно, горещо и без захар. Сутрин преди работа обичам да се гримирам, докато съм с кафето. Следобед го пия пред компа, после отивам за малкия.

# 11
  • Мнения: 307
Когато съм на работа си правя кафето вкъщи , а го пия на раб. място с цигара. Следобедното кафе си го правя на работата. А събота и неделя (вкъщи) го пия в повечето случаи в компанията на мъжа ми.

 Обичам   food010 да е силно , дълго и само със сметана.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 462
Кафето просто е задължително - сутрин на работното място. Понякога дълго, понякога късо, но задължително с малко мляко или сметана. Без захар. Мога и чисто да го пия, според случая.
Ето и нещо интересно: http://kafence.blogspot.com/   и http://www.cafe-varese.com/index.php?option=com_content&view … =46&Itemid=28     bouquet

# 13
  • Мнения: 9
Кафето ми е най-готиният ритуал!  Винаги със сметана и захар, дълго. Сутрин и следобед по едно.  И с 1-2 цигарки.  С колеги, приятели или сама - няма значение, кафе да има!

# 14
  • Мнения: 35 954
с кеф, по много пъти, чисто

Общи условия

Активация на акаунт