хотел Фамилия - Трявна

  • 2 990
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 155
Здравейте, решихме семейна си почивка, да си направим в Трявна. Понеже сме няколко семейства с деца, решихме, да отседнем в хотел Фамилия, който се намира до общината. Та въпроса ми е добър ли е хотела? Има ли някой, който е отсядал, в него и може да каже как е? Или просто може, да ми препоръча друг хубав хотел в центъра на града?

# 1
  • Мнения: 337
Ние бяхме там в началото на януари в най-големите студове. С дъщеричката ни, която беше на 2.5 г. Останахме доволни, макар че аз, не знам защо очаквах повече. Хотелът е точно на центъра, мястото му е страхотно. Зимата беше много топло, има и климатици в стаите. Ние бяхме в апартамент, защото малката спи сама в стая. За неино щастие банята беше с вана и в тези минусови Т тя се плицикаше по половин час всяка вечер и беше доволна. Изобщо за нас това беше най-важно-че детето се чувстваше перфектно в хотела, защото зимата така или иначе прекарваш повече време там. За лятото предполагам е по-различно. Стаите не са нещо особено, но пък чистят редовно. Даже се ядосвах, че жената оправяше леглото на малката и беше подредила хаоса от играчки. После си дадох сметка, че друг път няма да ми се случи някой да върши моята работа. В цената имаше включена закуска-ставаше. Нашият апартамент беше на горен етаж и стълбите са опасни за малко дете. Иначе и персоналът бива, но за лятото аз бих избрала хотел с двор, градина или детски кът, пък и по-далеч от центъра. Моето дете сега е на вълна катерене и люлеене, че за това. Иначе за храна не ти препоръчвам ресторанта в хотела-скъпо е и не видях да има хора. Трявна е пълна с механички, в които готвят страхотно. ако те интересува нещо друго-насреща съм.

# 2
  • София
  • Мнения: 346
Не мога да коментирам хотела,защото съм била само в ресторанта/и споделям горното мнение/,но ние бяхме тук hotel-rai.tryavna.biz/ в началото на Май и останахме извънредно доволни.Много чисто и приятно,а и цените много прилични!

# 3
  • Мнения: 809
Били сме там много отдавна, беше съвсем нов тогава. Имам добри впечатления от него, стаите бяха луксозни, но в какво състояние са сега, не мога да кажа. До колкото си спомням ресторантът не беше много атмосферен, по-скоро тип - бар, въпреки това прекарахме чудесно.

# 4
  • София
  • Мнения: 231
Здравей, не съм била в този хотел за който питаш, но мога да ти преполъчам хотел "Извора". В центъра е, до съда. Много любезен персонал, приятно място. Имат и ресторант към хотела, който почива само в понеделник.

Общи условия

Активация на акаунт