help - Търся си ефикасно устройство против комари!

  • 5 297
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Търся ефикасно устройство против комари. Рових из разни сайтове и попаднах на няколко, но не съм сигурна
дали дали са ефикасни тези, които са на принципа на ниско4естотни вълни.
Има разни в детските и бебешки магазини, някой ползвал ли е?
Ина4е намерих една фирма, която предлага няколко вида подобни устройства за контакт, с батерии, за разли4ни насекоми не само за комари, но не съм сигурна струва ли си да си давам парите.
http://www.technecongroup.com/index.php?name=panel_home_books&am … ;aid=13&fid=4

# 1
  • Мнения: 115
Zanza No на Chicco - подходящо и за бебета, освен това Ride ден и нощ. Ние имаме и двата варианта, включени са във всеки свободен от ел.уреди контакт и мога да кажа, че така комбинирани действат.

# 2
  • Мнения: 0
Ride mi mirishe, ne znaq dali si  vnushavam, ama ne mi se struva bezobidno da otdelia himii v staqta, kadeto spi bebe.

# 3
  • София
  • Мнения: 30 085
и аз да се включа в темата.

Ние позлзваме райд таблетки за контакт и се питам, не са ли вредни за бебо. Днес гледах на Chicco "Zanza No" за маса. Чух обаче, че имало и за количка (подвижно устройство).

Може ли някой да ме ориентира???

# 4
  • Мнения: 115
Както казах, ползвам и на чико и райд. Машинката на Чико не е от най-ефективните по проста причина, че работи с ултразвук, ние живеем в непосредствена близост до течаща вода и комарите са напаст. В стаята, в която спим във всеки контакт има включен Райд-таблетки или Чикото, но въпреки това мажа дъщеря ми преди лягане - алергична е, и ако допусна ухапване следва урбазон и т.н.
Прецени дали да купуваш порт.устройство за количка или просто да купиш един крем на Чико Занза Но и да си мажеш детето, когато сте навън.

# 5
  • София
  • Мнения: 30 085
tanita_21,

благодаря ти много.

Да разбирам ли, че райд не пречи на детето??? Да не бързам да го заменям с Chicco??


Още днес ще си купя кремчето Zanza no.

# 6
  • София
  • Мнения: 30 085
хмммм, все още се чудя райд пречи ли на бебо????

# 7
  • Мнения: 781
и аз да се включа в темата.

Ние ползваме райд таблетки за контакт и се питам, не са ли вредни за бебо. Днес гледах на Chicco "Zanza No" за маса. Чух обаче, че имало и за количка (подвижно устройство).

Може ли някой да ме ориентира???

Тези дни си купих такова устройство за количка на Чико от аптеката - цената му е към 23 лв, става и за креватче и за игра на детето в стаята - има обхват от 3 метра, на батерия от волт и половина е - много компактно, но дали действа още не знам ?! Похвалиха ми го в аптеката...имаше и такива за контакт - при всички случаи ми се струва по-удачно от таблетките, само дано да е ефикасно  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 115
хмммм, все още се чудя райд пречи ли на бебо????
Райд няма да пречи единствено при условие, че е включен близо до ОТВОРЕН прозорец и е далече от бебето. Но пък е ефикасен. Чикото също действа. Но за мен най-незаменим е репелента на Чико, с който мажа всички открити части и не се притеснявам действат ли машинките или не.

# 9
  • Мнения: 0
Аз все пак си взех от тези устройства на Техникон за колан и като на4ало сама ще го тествам, някъде навън.
Ина4е това за контакт според мен е ефикасно, а и цената му е съвсем приемлива - 5 лв.
Ще ви кажа като го ползвам известно време дали съм доволна.
При всички положения тези машинки са по-безвредни - нямат никаква химия!

# 10
в момента на пазара има силиконови гривни против комари с цитронелово масло
продават ги в аптеките
натурални билкови са и могат да се носят на глезена на детето
предпазват от 4 до 6 седмици
миришат на лимон
ефикасни са  сруват около 7лв
аз съм доволна

# 11
  • Мнения: 0
ве4е втора седмица съм с това на Техникон и ми върши 4удесна работа.
4етох доста как работят тези устройства и доколкото разбрах, работят на една постоянна 4естота.
Възможно е да не действат на всички видове комари, но при мене действа и съм доволна!
Препоръ4вам ги на всички, а за моя приятна изненада бяха и в промоция!

# 12
  • Мнения: 0
Здравейте! Ще ми препоръчате ли нещо ефективно срещу комари.. всякя нощ мъчат мен  детето  #Crazy

какво по-точно е 

# 13
  • Мнения: 0
Аз ве4е 2-3 седмици нося този на коли4ката и дребосака няма и едно ухапване. Сега взех и това за контакт за спалнята.
Това за коли4ката е с батерии. Действат с радио вълни на честота, която не се 4ува от човешкото ухо.
Доколкото 4етох из нета, тези устройства работят на определена честота и по този на4ин гонят комарите.
Пишеше някъде, 4е различните "породи" комари  имат различна 4естота, а масовите устройства са направени за най-разпространениет на нашите ширини. Пишеше, че най-хубави са устройствата, чиято честота можеш да променяш, но аз до сега не съм чувала да се продават такива, а и предполагам ще са доста скъпи. Това което купих е около 5 лв. и ми върши работа за момента. Като отидем на морето ще видим как ще работи!
Четох още, че разни техничари могат и сами да си направят такова, но това не е за мене.
Пробвай с някое от тези устройства, само да не излезе, 4е твоите комари са породисти, и да не ги лови!

# 14
  • София
  • Мнения: 2 044
Ползвам на Чико за в контакта и с ултразвука,засега съм доволна, а при нас е супер влага имаме фонтани в двора и денонощно се полива тревата ,и попринцип има много комари,но с тия двете устройства засега не го хапят

Общи условия

Активация на акаунт