Проблем със спирала

  • 991
  • 6
  •   1
Отговори
Момичета от една година съм със спирала и вчера мъжо каза че му боцка, реших да проверя и видях че конеца ми много се е скъсил  ooooh! с около 1 см.

На някой случвало ли му се е такова нещо  newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 4 575
Момичета от една година съм със спирала и вчера мъжо каза че му боцка, реших да проверя и видях че конеца ми много се е скъсил  ooooh! с около 1 см.

На някой случвало ли му се е такова нещо  newsm78
Как така провери и се е скъсил? Аз съм трета година със спирала, не съм пробвала да си я намеря из тялото  newsm78. Както го пишеш, трябва да те види гинеколог, според мен тя вече не си е на мястото, изпаднала е.

# 2
Ходих на лекар на мястото си е , после док ми издърпа леко конците сега ме боли корема и се чудя защо се набутват така на вътре, ама понеже се бях притеснила и забравих да питам.
Затова ако на някой му се е случвало Embarassed

# 3
  • Мнения: 923
............................

Последна редакция: чт, 04 юни 2009, 13:35 от lasi

# 4
  • Мнения: 121
ThinkingТова си е направо невъзможно,как се скъсява сам ..........

# 5
  • Мнения: 923
Разместена е

# 6
  • София
  • Мнения: 4 575
Ходих на лекар на мястото си е , после док ми издърпа леко конците сега ме боли корема и се чудя защо се набутват така на вътре, ама понеже се бях притеснила и забравих да питам.
Затова ако на някой му се е случвало Embarassed
ходи моля те при друг лекар. Тоя добре те е дръпнал. Ама и кво ти набутват.... Tired, нещо според мен не обясняваш добре, та се чудя дали е пързалка. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт