бунгала Вестони в Ахтопол

  • 32 481
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 428
Някой ходил ли е там?
Какви са условията, плажа?
Има ли двойни големи бугала с две стаи?

# 1
  • Мнения: 1 428
Никой ли не е ходил?

# 2
  • София
  • Мнения: 231
Здравей, бях миналото лято в ахтопол но не на бунгала. Чух че за "Котвата" - бунгала имаше добри отзиви. За плажа едната страна беше чиста но другата абсолютно не ставаше за плажуване.

# 3
  • Мнения: 1 715
Здравей, бях миналото лято в ахтопол но не на бунгала. Чух че за "Котвата" - бунгала имаше добри отзиви. За плажа едната страна беше чиста но другата абсолютно не ставаше за плажуване.
Ние всяка година ходим на "Котвата" http://www.ahtopol-kotvata.hit.bg/  и сме много доволни,а на плаж ходим на Силистар.Вестони съм ги виждала отвън и да ти кажа не ми вдъхват доверие.Другите за които също има добри отзиви са Слънчев ден http://www.ahtopol-sunnyday.com/ но там цената е комплект спане+храна и ние за това се отказахме иначе като условия са добри.

# 4
  • Мнения: 1 820
Ние бяхме миналата год на Ахтопол.Хареса ми,дори тази год пак ще ходим там.Бяхме в Сл ден и цената беше 30 лв за бунгало,без храна.Не знам тази год как е.Не ми хареса хладилника,направо беше кажи речи без камера.Иначе видях и тези в Синя лагуна,там пък проблема е че хладилника е общ,със съседното бунгало.Иначе плажа на места беше чист,на места не.
Не ми стана ясно обаче от сайта  на Сл ден тези цени дето са написани,на човек ли са или за цялото бунгало? newsm78

Последна редакция: пт, 12 юни 2009, 14:39 от червенокоса вещица...припряна

# 5
  • Мнения: 242
Здравейте момичета,запазих си бунгало на Слънчев ден от 04.07-до 12.07.Цената е 23лв.на човек с храната сутрин ,обед и вечер.

# 6
  • Мнения: 1 428
И аз съм готова с резервацията.На 26 юли заминаваме на бунгала Вестони с още едно семейство за 11 дни. Препоръчаха ни Вестони наши познати ,които миналата година са били там и са останали много доволни. Ще сме в двойно голямо бунгало с 2 големи стаи,две бани и тоалетни, телевизори , хладилници и голяма веранда за 12 лв на човек.

# 7
  • Мнения: 1 820
намерих им сайта на вестони.Изглеждат добре,само дето май грам сянка нямат?Който има отзиви да пише.Ние все още се чудим къде да резервираме.

# 8
  • Мнения: 1 919
Здравейте момичета,запазих си бунгало на Слънчев ден от 04.07-до 12.07.Цената е 23лв.на човек с храната сутрин ,обед и вечер.
Дай пресни отзиви - ние заминаваме там на 17

# 9
  • Мнения: 242
Бунгалата са много хубави и сенчести,вътре е с ново обзавеждане,има хладилник, телевизор и собствена баня с тоалетна.Отпред маса със столчета.Между бунгалата има мисля че 3 барбекюта.Храната беше хубава и разнообразна.Има доста пространство за децата,ние като бяхме имаше около 26деца,купона беше пълен.Пред бунгалата има магазини-ако ви потрябва нещо.Центъра е на 10мин.от бунгалата,а плажа на 5.
Ако те интересува още нещо  пиши!Ние бяхме 10дни и много ни хареса!!! Peace
Приятно прекарване!!! Hug

# 10
  • Мнения: 1 820
ние си запазихме отново на Синя Лагуна.Миналото лято останахме доволни при положение че преди това бяхме и на Сл ден.Там бунгалата са по нови/на Синя Лагуна/хладилника е общ,но е супер няма нищо общо с тези старите.В Сл ден миналата год когато се къпехме съседното бунгало трябваше да е с изключен бойлер,или съответно ние,ако те се къпят,защото са стари и бие ток....Иначе да,отвън барбекюто,площадката е 100пъти по хубава от тази на Синя Лагуна.
Та на 15ти живот и здраве заминаваме  Hug

# 11
  • Монтана
  • Мнения: 499
Ние миналата година бяхме в бунгала Ралица-те също са хубави и са нови-масивни,теракот и т.н

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 501
Ето ,тази тема е за бунгала Вестони
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=214389
лично не съм ходила.

# 13
  • Мнения: 1
на 27.07.09 се върнах от тези бунгала вестони.там е тихо и приятно ,децата си играха на воля,плажа е близо има спасител и не беше кой знае колко мръсно,сутрин се виждаше че плажа е почистван.А за бунгалата:очаквах да са гадни от това което четох за тях!на мен ми хареса бяхме в 4 бунгало тоест с две стаи с баня.Има хладилник,телевизор и вентилатор (има и бунгала с климатици) на пода има теракот а банята е с фаянс! маса има и вътре и на терасата! а за сянката не се притеснявай те така са подредени, че терасите са на сянка на нас грееше слънце сама в 1 стая,но има дебели пердета такаче не е болка за умиране.Има детска площадка и два платени паркинга от двете страни ма комплекса единя е с клетки и е 3 лв на ден а другия е 2 лв и всеки спира кадето намери на който не му се плаща може и отпред да спре.Другото лято пак там ще отида изкарахме си супер готино Hug

# 14
  • Мнения: 1 919
На Слънчев ден явно има нови и стари бунгала - старите са леко кошмарни. Иначе плажа е страхотен  Heart Eyes.

Общи условия

Активация на акаунт