Торта за РД в Шумен?

  • 2 773
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 433
Моля ви за препоръка, къде са най-хубавите и вкусни торти в града? Трябва да е за детски рожден ден.
Благодаря!

# 1
  • Мнения: 20
Сладкарница "Албена",тортите са им страхотни!

# 2
  • Мнения: 433
Благодаря, Анелия, някоя по- конкретно имаш ли предвид? Аз не искам много боя по нея, затова пък си падам по шоколада.

# 3
  • София
  • Мнения: 44 014
Не, че мога мн да помогна....но в Шумен съм яла най-страхотната карамелена торта на света....беше несравнима...за съжаление не знам името на сладкарницата......просто като прочетох заглавието ми изплува прекрасен, вкусен спомен  Crazy Crazy Crazy Blush

# 4
  • Мнения: 20
Нямам любима,защото всички са страхотни на вкус,колкото до боичките-детската торта трябва да е цветна,на това се радват децата.За моите поръчвам само от там и досега не са ме разочаровали. Grinning

# 5
  • Мнения: 433
Пълно разочарование от тортата от сладкарница Анелия! Когато я поръчах избрах шоколадова плънка, онова, което се криеше под не особено сполучливата имитация на 3те прасенца беше обилно сиропиран кафяв блат и нищо повече! Възмутена съм и от цената, която платих за това нищо. Случайно опитах и парче торта от сладкарница Контеса: е, съжалих сто пъти за избора си, направен преди да изям това най-спокойно разположено парче от витрината и.
Както е известно, на всеки вкуса е различен, но за мен съжалението беше твърде силно, предвид повода, по който трябваше да поръчам тортата...

Общи условия

Активация на акаунт