Перник-17

  • 21 251
  • 301
  •   1
Отговори
  • Перник
  • Мнения: 4 859
 







Полезно и приятно
Перник
Община Перник
Перник Днес

Перник инфо...
За жената
За децата
За децата 2





Поръчки на храна
Топла храна
Ресторант-градина Казабланка








Детска кухня - Необходимо и достатъчно условие да запишете децата си на кухня е да имате под ръка 3 буркана от конфитюр. Занасяте ги и на другия ден можете да отидете да си вземете храната. Има три типа храна: млечна кухня за най-малките, преходна храна за по-големите и обща кухня за най-големите дечица. Има супичка, второ и десерт. Аз така и не можех да различавам кое е супа и кое основно, защото на консистенция са еднакви.
В кв. Изток има две места - Буч. път, до магазин Блян и зад кметството в  кафе-сладкарничка. Идват около 12.20 при кметството, на Буч. път преди това минават.
В центъра има също две места - Моста на влюбените,намиращ се в парка и покрай профилираната гимназия за облекло и хранене.
На моста на влюбените може да си получите храната от 11:20 до 12:30 всеки ден,а часът при гимназията не ми е известен.



Логопедична група в ДГ- 11ОДЗ ул. Лом кв. Изток












Старата тема
Перник-16

# 1
  • Мнения: 105
Ей, май съм първа  Simple Smile
Светле, мерси за темата. Аз никога не съм пускала и съм неука в тая област.
Наде, страхотно изглеждате. Дай наистина малко повече инфо. Ние се чудим тази година на 15 август дали да не кръстим Мария или ще е много малка? А и къде да я кръстим?
Ир, Кальо е голям хубавец  Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 10
пу втора newsm03 newsm68 newsm09

# 3
  • Мнения: 379
цоп. темата е страхотна. чудесно си се справила. Peace

# 4
  • Мнения: 10
момичета знаете ли дали на 40 ден може да се прави погачата или трябва да е по рано Thinking Thinking Thinking Thinking Thinking

# 5
  • Мнения: 22
Може и на деня.
Браво на Светлето за новата тема.   bouquet

# 6
  • Мнения: 3 372
И аз тука Crazy
Мерси на Светлето за новата тема Hug И аз знам по принцип как става, ама да си призная ме мързи да се занимавам Embarassed

# 7
  • Перник
  • Мнения: 4 859
Благодаря момичета  Embarassed И мен ме мързи, а и както разбрахте, не съм голям специалист.
Аничка, погачата може да е на деня, мисля, че може и ден-два преди/след 40-я ден.

# 8
  • Перник
  • Мнения: 277
Аз мисля,че е желателно питката да е ден-два по-рано,но май може и на деня точно.
Аз да питам за един тъжен повод - след като не сме изнесли година,може ли да се прави задушница(например сега в събота)?Казаха ми,че май не може.
А,благодаря,че ми помогнахте за Галева.

# 9
  • Мнения: 2
Здравейте ,аз съм нова тук  и сега разбрах за вас ,приемате ли нови.
Между другото имате ли впечатления къде се празнуват най-добре рождени дни в Перник,
за 2 годишни дете.

# 10
  • Мнения: 22
Билка мила спокойно може да отидеш при ангелчето ти,това не е задължително да се изнасят разни години.
Знам го от един поп.
Ето да ни видите,как правим беля.Вече нищо не го спира да ходи където си поиска,а аз и за минуте немога да го оставя.Тука ме дебне дали няма да го взема  Laughing  , баща му го снима

# 11
  • Перник
  • Мнения: 4 859
Билка, това за задушница е поредното суеверие - ние също не сме изнесли още година на свекърв ами, но ходим на задушница. Мъжо пита свещеник и той каза, че можем да ходим. За да си сигурна и спокойна - най-добре попитай и ти, може пък друго да ти кажат  newsm78

maamaPK, добре дошла при нас  Hug И аз имах същата грижа в предишната тема. Ще празнуваме РД на Калоян в "Александрия", в Църква. И миналата година бяхме там, и сме доволни. За мен е важно да има градина, а и няма да имаме много малки деца. Ще споделя впечатления след неделя.

# 12
  • Мнения: 2
А дали няма някое място само за деца ане да обикалят разни  хора около нас,та да не притесняваме дали някои няма да блъсне някое дете.Благодаря за бързия отговор на SvetlaK . Simple Smile Simple Smile

# 13
  • Мнения: 22
Ами първо добре дошла миличка  Hug
Щом искаш нещо такова пробвай да си резервираш някой от детските клубове в перник.

# 14
  • от Луната
  • Мнения: 1 750
Светле, благодаря за новата тема   bouquet
maamaPK, добре дошла при нас Hug. Дай повече инфо за вас-къде в Пк живееш? За РД през лятото е подходящо в Байкал newsm78.
Билка, и аз мисля, че няма да е проблем, но за твое успокоение попитай някой свещеник.
Ир, Кальо има муцунка на щурак Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт