Начини за скриване на кабели ?

  • 19 190
  • 59
  •   1
Отговори
# 1
# 2
  • Мнения: 6 914
Интересна идейка. А от къде може да се купи това?

# 3
  • Мнения: 1 919
Интересна идейка. А от къде може да се купи това?

това с оградата - предполагам може да се изработи и от дърво - някой дърводелец сигурно, а от пластмаса някоя фирма която се занимава с ПВЦ

за 2та картинка виждала съм да се продават такива "конзоли" за скриване на кабели от ПВЦ са  Thinking

# 4
  • Мнения: 768
А кабели, минаващи върху латексова стена ?

# 5
  • Мнения: 1 919
А кабели, минаващи върху латексова стена ?

Как точно минават през средата ли хоризонтално или вертикално? Пусни някоя снимчица.

# 6
  • Мнения: 768
Те още не минават, но ще са вертикално за колонки 5+1

# 7
  • Мнения: 1 919
напиши в гугъл "скриване на кабел за тонколона" да не излезе, че правим реклама на фирмите излизат някакви  "приспособления" за прибиране на кабелите

# 8
  • Мнения: 18 542
Вкопаване в стената.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 4 128
Мен ме интересува как да скрия ето тези кабели
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=204184&pid=12151618

Това е откъм спалнята и само ние си го гледаме, но все пак ако има решение как да ги замаскирам ще е добре  Hug

# 10
  • Мнения: 768
Мислех за нещо изпробвано. А за вкопаване е късно.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 831
продават се така наречените "кабелни канали", едни белички малки кутийки, ако могат така да се наречат, има ги в магазините за ел. материали и в Бриколаж, Практикер

# 12
  • Мнения: 768
продават се така наречените "кабелни канали", едни белички малки кутийки, ако могат така да се наречат, има ги в магазините за ел. материали и в Бриколаж, Практикер
Май точно това търсех, мерси.   bouquet

# 13
  • Мнения: 950
Ние взехме пвц первази  в които много удобно се прибират кабелите  а ако са на стена  от тези пвц тръбички има на повечето големи магазини и даже  за да не се набива много бялото ако е друг цвят стената ще е супер ако се боядиса и самата  тръба .

змейковица     според мен ако сложите  някакъв тапет ако ще и да е най изчистеният като стените или като секцията хем ще се скрият кабелите хем няма да се вижда /натрапчиво / съединението на секцията   Wink

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 4 128
sisa g , това е фазер, който съм боядисала с латекса от стените точно водена от тази мисъл...
И аз мислех за тапет, но там при съединението на секцията е издадено напред с няколко мм и няма да пасне хубаво тапета  newsm78
Сигурно ще вземем от споменатите ПВЦ тръбички, а другото ще го мъдря...

Общи условия

Активация на акаунт