Поддържам 5 дни ниска температура

  • 1 100
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 983
Здравейте,
в четвъртък ме заболя зъб, гърло и ухо и вдигнах температура 37.5.
След прегледа при стоматолога ми, се оказа, че зъба трябва да се извади.
Започнах да пия АБ същата вечер, а в петък сутринта ми извадиха въпросния зъб.
АБ го пих 5 пълни дни, днес сутринта за последно. Продължавам да поддържам температура около 37.2-37.3, която не се повлиява от Нурофен, пих преди около час. Започнах и да кашлям. Отделно, че вчера бях на контролен преглед за зъба и док каза, че раната зараства добре и няма проблем, а и аз от събота нямам болки.
Не се чувствам отпаднала или да ми е зле. Говорих с мойта лична лекарка, която каза, че ако до утре не сваля температурата трябва да започна пак АБ, но широкоспектърен.
Незнам вече какво да мисля. Tired Пък и с тоя случай на свински грип у нас яко съм се панирала.
Дали е възможно температурата да е от зъба? Или може би има друга инфекция, но каква?
Нищо не ме боли, не ми е зле.
Може би паниката си е в мойта глава само, извинете за глупавата тема, ама искам някой да сподели мнение, ако му се е случвало.
  bouquet

# 1
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Възможно е да е от гърлото, ако още не е оздравяло напълно. Макар и да не те боли, не означава, че няма възпаление. Най-добре е да отидеш да си направиш изследвания, за да ти поставят точна диагноза и да ти назначат съответното лечение. И не си втълпявай глупости за свински грип. Бързо оздравяване!

# 2
  • Мнения: 1 983
Такааааа.....
Днес цял ден бях по доктори заради тая температура. Направих си изследвания кръв и урина, правиха ми снимки и на белите дробове, консултирах се и с пулмолог. Никой не сложи диагноза, казаха ми да си пия антибиотика 7 дни и това е.
Мисля да си завърша курса с АБ и край, нямам нерви вече.  Confused

# 3
  • Мнения: 24
Тази температура може и да е на нервна почва !  Peace

Общи условия

Активация на акаунт