Ако бях се родил/а .... мъж/ жена.

  • 2 857
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 166
Неделя, часът е 14 и нещо, аз старателно, тихо и внимателно си отлепям старите тапети в новия апартамент. Чувствителният ми слух без особено напрягане долавя здрав, хроничен по такт и размер, тътен от нечия уредба. Така известно време,... час, в който аз си разсъждавам защо ли хората от блока търпят подобно безобразие, кои ли са родителите на това дете, че е позволено да му се позволява това ... и т.н., и т.н. съпътстващи тихия ми труд теории. На дневен ред излезе и въпросът: как ще реагираме ние като новодомци. И отново - теории - за съседските отношения, за първите впечатления,... мисли, мисли. Които ставаха все по- лични и насочени пряко към мен и към моята собствена реакция. "Бе ако бях един мъж, щях да сляза и а! ми се е изрепчил нещо, а! съм ти плюла на мислите и съм му овъзмездила липсата на елементарно възпитание" - това изкристализира като обобщение. В последствие се оказа, че дискотеката е на етажа под нас. Решението на съпругът ми бе лишено от моята дълбочина и емоционалност, но не и от рационалност и резултатност. "Ще сложим нашите тонколони на земята и тогава ще видим кой кого." Нямаше да се сетя. Защото нямаше да съм мъж като него, ако бях мъж. А вие - какъв тип от противоположния пол бихте били?

# 1
  • Мнения: 274
Щях да бъда ебати готината пичка  Peace

# 2
  • Мнения: 4 585
Шях да бъда ебати дашната пичка  Peace

# 3
  • Мнения: 516
Преброиха ли се вече гейовете, за да почне темата по същество?

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Е, чакаме Гил.

# 5
  • Мнения: 183
Ония двете на какво щях да ги направя...

# 6
  • Мнения: 274
А уж били толерантни към различните... Дрън дрън. Коне с капаци.

# 7
  • Мнения: 522
Къде го чукаш ,къде се пука  newsm78

# 8
  • Мнения: 2 401
Четейки въпроса от заглавието, тръгнах веднага да отговарям, че щях да правя точно това, което правя и сега.
Прочитайки надолу потвърждавам казаното. Правила съм това с тон колоните  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 4 841
Ако бях мъж, щях да изглеждам меко казано смехотворно с ръста си от 161 см и тегло от 52 килограма и едва ли щях да респектирам особено.

# 10
  • Мнения: 1 437
Ако бях мъж щях да изглеждам перфектно с ръста и теглото си.

# 11
  • Мнения: 2 978
Не искам да съм мъж.
Не знам каква щях да бъда, като такъв. newsm78


п.п. Хареса ми как си описала мислите ти.

# 12
  • Мнения: 390
Че аз сега върша и женска и мъжка работа, освен ,че вкъщи съм и за баща и за майка  Mr. Green Универсална съм!
Но това ме кара да се замисля, защото вчера дъщеря ми е имала случка на центъра на малкия ни град, в 19 часа, посред бял ден, с група ромчета, които и подмятали неприлични думи, и честно казано ми се иска да съм мъж поне толкова, че да ги напердаша. #Cussing outИ то така, че да ме запомнят #2gunfire

# 13
  • Мнения: 593
Ако бях се родила мъж, щях да съм гей-вълшебник.

# 14
И без това съм наследила мъжки характер и то на истински мъж, поне така казват Laughing, така че едва ли щях да съм по- различна... е нямаше да я има истерията около пмс, ама...

Общи условия

Активация на акаунт