Д-р Димитър Божилов, МД?

  • 4 710
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 381
Здравейте,
бих искала да чуя какви са мненията тук за д-р Божилов от Майчин дом, става въпрос за раждане при него.
Много Ви благодаря предварително!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • Мнения: 381
Никой ли няма? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 51
 Според мен ще си в добри ръце!Преди 8 години д-р Божилов ми направи животоспасяваща гинекологична операция и благодарение на него имам шансове за собствено бебече!Пожелавам леко раждане!  bouquet

# 3
А отношението му грубо ли е?Защото аз много се стягам при преглед,а трябва да ходя за сериозен  проблем Cry

# 4
  • Мнения: 51
Изобщо не е груб.Преди да започна да ходя при него ходех само при жени гинеколози.При преглед винаги изпитвах болка и се стятах.Първият път като отидох при него, първо се стресирах от външния му вид-грамаден мъж къмто 2 метра висок, обаче нищичко не усетих при прегледа, а бях с огромни ендометриозни кисти и на двата яйчника!Спокойно!Довери му се!  bouquet
 Успех! Hug

# 5
БЛАГОДАРЯ ЗА ОТГОВОРА!Аз също имам киста ,която ме боли и то много и не съм на себе си.Изпитвам ужас от операции.Искам да видя и неговото мнение.Вчера ми я откри една от поликлиникатаи каза,че ще умра...Дълго ли ти трая прегледа и болеше ли те при операцията? Извинявай за тъпите въпроси,но съм много изплашена:cry:

# 6
  • Мнения: 51
KAKALILI, успокой се!Как така е казала, че ще умреш!!! Shocked
 И аз изпитвах ужас от операции-още повече, че преди да намеря Божилов имам 2 операции-все от "специалисти"!Прегледа не трае дълго-няколко минутки!А след операцията болката си беше песен в сравнение с болката преди това!Само трябва да се успокоиш!Ще видиш колко добър диагностик и специалист е!А чувстото му за хумор е като балсам за душата! Simple SmileПиши как е минало-може би на лични да не ни се карат, че спамим! HugУспех!  bouquet

# 7
blagodarq ti!dnes bqh pri nego i mi se vidq mnogo razbran,dano tova koeto mi kaza da e taka i da uspee da mi izlekuwa 'jultoto tqlo ;ili tam kakvoto e s hap4eta ako ne operaciq.KAZA DA NE SE DVIJA MNOGO SEGA DA NE SE SPUKA ,TUMORNITE MI MARKERI SA V NORMA,A PONEJE PIQ AUGMENTIN ZA BAKTERII V URINATA I BQH PRAVILA MIKROBIOLOGIQ PREDI TVA ZARADI PRODYLJITELNO JYLTO TE4ENIE,TOI KAZA 4E TQ PREDI DA PO4NA ANTIBIOTIKA E S OTILI4NI REZULTATA I TOVA TE4ENIE E NORMALNO...BLAGODARQ TI OTNOVO ZADETO MI OTGOVORI I MI STISKAI PALCI!
vSI4KO HUBAVO!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт