Най-добър гинеколог+сърдечни проблеми

  • 763
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 93
Здравйте момичета...потърсих такава тема,но не успях да открия...съжалявам,ако съм повторила някоя тема..Допитвам се до вас...като към хора минали през това...Значи аз съм със сърдечни проблеми и живот и здраве искам да забременя...много се лутах,докъто въобще попадна на някой специалист,който поема такива случаи...Аз лично говорих с Д-р Илчева,работеща в МД София...и тя ми обясни много неща...спомена ми също и като евентуален гинеколог д-р Дяволов работещ също там...и все пак не съм сигурна дали съм попаднала на точното място и при точните хора...та тези от вас,които по време на бременността са имали някакви сърдечни проблеми...и могат да ми препоръчат някой специалист,който ги е следил,ще бъда мн благодарна... Hug или поне да се поуспокоя малко,тъй като адски много ме е страх Praynig

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Не мога да ти помогна, не съм запозната, исках само да се включа да ти кажа да се успокоиш, защото това е решаващо и за да забременееш, и за да имаш една хубава бременност, а също да ти пожелая всичко да е наред и да си имаш едно прелестно бебе догодина Hug

# 2
  • Мнения: 93
Не мога да ти помогна, не съм запозната, исках само да се включа да ти кажа да се успокоиш, защото това е решаващо и за да забременееш, и за да имаш една хубава бременност, а също да ти пожелая всичко да е наред и да си имаш едно прелестно бебе догодина Hug
Белинда,благодаря ти за подкрепата...надявам се живот и здраве всичко да е наред,че такива лоши мисли имам в главата си newsm17

# 3
  • Мнения: 3
Zdavei,
tai kato ne razbrah koga si otpravila zapitvaneto si za dobar ginekolog + sarde4ni problemi, iskah samo da ti kaza, 4e na men mi predstoi razdane do dni i sashto sam izbrala dr Djavolov:) Prosto zashtoto mi go prepora4aha, az sashto imah sarde4ni problemi, no predi da zabremeneja. Za shtastie po vreme na bremennostta ne sym imala. Zadalzitelno shte spodelja s teb vpe4atlenijata si sled tova, no te molja da go napravish i ti!

Blagodarja
inisa
 

# 4
  • Мнения: 3
Zdraveite vsi4ki prijateli na tozi 4udesen site!
Za parvi pat pisha, dosega samo sym se ogtrani4avala s 4etene na vashite vaprosi, otgovori, spodelen opit i terzania!
Eto 4e doide i mojat red - predstoi mi da rodja parvoto si beb4esavsem skoro i sym se orientirala kam d-r Djavolov ot Mai4in dom.
Molbata mi e ako njakoi ima vpe4atlenie ot tozi Dr da go spodeli s men!
Blagodarja vi!

# 5
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Дяволов ми е следил и мойте бременности, аз имам малък, а дъщеря ми по-голям сърдечен проблем, който той хвана на ехограф  в седмия месец. Много съм доволна от него.

# 6
  • Мнения: 93
Иниса какви точно сърдечни пробелми си имала...ако ти се говори за това естествено...и успех с раждането стискам палци Praynig

Общи условия

Активация на акаунт