Осиновители и осиновени, кога и къде ще ходим на почивка през лятото?

  • 2 114
  • 17
  •   1
Отговори
  • Вън от пространство и време
  • Мнения: 2 277
Ами аз пак същото:

Нека споделим за плановете си, за да си организираме срещи ако сме наблизо.

Ние от 26 юли до 10 август сме в къмпинг "Градина" до Созопол.

# 1
  • Мнения: 380
Наистина ли смяташ, че е необходима тази тема тук?

На другата има препратка. Който иска може да я посети.

# 2
  • Вън от пространство и време
  • Мнения: 2 277
Да, така смятам, за мен срещите и общуването с осиновители и осиновени са много полезни. Когато се гледаме очи в очи общуването е много по истинско. Усещам, че и за други хора е така.

# 3
  • на път
  • Мнения: 2 804
Заминаваме на 6.06 за Синеморец. Нямам търпение просто и като знам колко ще ми е трудна последната работна седмица ....

Изрових си писанията в другата тема...

Новото е, че съм бясна. Купих си бански и джапанки в селския МОЛ и нали все бързам (а и не обичам да меря нищо - от 30 години съм все една и съща мярка), прибирам се в къщи и ... банският ми с голяма пластмасова джаджа от ония да не крадеш, закачена едновременно за двете части  smile3511. Просто няма начин да го облека.
Продавачът беше от ония с много големите дупки в ушите, замаян до крайност ... Нямам кога да ходя там за да ми разкача чудото. Опитах с чук и клещи - нищо. Сега не мога и да ходя обратно.
Утре ще го нося на работа да моля колегите за помощ (мъжът ми най-много да направи банския на дупки псувайки, че го занимавам с глупости) ....

# 4
  • Мнения: 2 172
Наистина ли смяташ, че е необходима тази тема тук?

На другата има препратка. Който иска може да я посети.

Смятам , че е необходима, кото когото иска да види, ако може.Който не иска, не чете и не пише Hug

# 5
  • Мнения: 1 843
Да, възпитано отскочих да видя другата тема и да пиша, но... там вече са писали толкова хора, които не познавам и някак не ми е работа къде ще почиват.
Искам да се видя с познати "муцуни", стига да е възможно.  Grinning

Ние сме на Арапя от 12 до 20 юли.

Последна редакция: вт, 02 юни 2009, 13:24 от ДарЗаМен

# 6
  • Мнения: 2 172
На почивка едва ли Sad, самосиндикално или с ремарке съм, накъдето повее вятъра...Аз пак да попитам за екскурзионно летуване,ако има някой такива мераци. Всъщност , ходила съм на такова веднъж само, че съм пишман турист, но младата девойка трябва да опознава планините, голямата, отдавна планира дейностите си сама Wink, хубавото е , че си организира лятото според амбициите си.Всъщност, не знам дали ще имам свободно време лятото Sad

# 7
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
От днес и ние сме със резервация. Grinning
От 25 юли до уж 31 юли на Черноморец.
Редактирах се,да не спамя

Последна редакция: вт, 02 юни 2009, 08:44 от ИВКА 10

# 8
  • Мнения: 380
Опитайте се да не пълните темата със спам както беше станало с предишната тема.

По темата ние се мотаем около Сопот цяло лято (най-вече събота и неделя).

# 9
  • София
  • Мнения: 9 517
За трети път се записвам  Mr. Green - от 20 до 31 юли сме на Албена (ако не ни мине котка път).

# 10
  • Мнения: 4 138
15 август до 15 септември - граматиково, след това седмица или през това време в реджина маре в царево.
иначе гастроли из българия Mr. Green
засега устисквам да не тръгнем още юли, както знаете при мен всичко е предпоследно, та нищо не се знае...........

# 11
  • Мнения: 11 870
Аз съм фен на екскурзионното летуване ,това са най-прекрасните почивки, които съм имала.Но детето ми е още малко , а и отдавна не съм ходила, не зная какво е състоянието на хижите.
Живот и здраве, догодина може да се планира нещо.
По темата-17август-24 август- язовир Батак.Ден- два преди и след тези дати- из Родопите.

През останалото време- във Варна.
От 20 .VІІ съм в отпуск. Който ще почива наблизо и  има желание - да се обажда!


# 12
  • Мнения: 3 246
Светкавица, много е хубаво в Родопите и особено на язовира Hug
по темата - ами ние още не сме наясно, принципно ще почиваме август, защото тогава градината не работи и трябва да си напаснем отпуските, къде обаче- още не е ясно  newsm78

Последна редакция: вт, 02 юни 2009, 13:53 от kali 7

# 13
  • София
  • Мнения: 66
Имаме резервация от 01.09.2009 в Синеморец

# 14
  • Мнения: 13 512

Утре ще го нося на работа да моля колегите за помощ (мъжът ми най-много да направи банския на дупки псувайки, че го занимавам с глупости) ....
занеси го в някой голям магазин, където има такива аларми и там ще ти го разделят. Рискуваш да скъсаш банския така.

Общи условия

Активация на акаунт