Любители на кучета-8

  • 38 824
  • 442
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 111



                      



           




   
тема 1
тема 2
тема 3
тема 4
тема 5
тема 6
тема 7



   



  

Последна редакция: нд, 31 май 2009, 17:40 от erota

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 199
Пу първа, в най-забавната тема   Crazy
Ерота, страхотно оформление  smile3501

# 2
  • Мнения: 542
 erota мерси за новате темичка! Hug
  искам да ви питам,малката дейзи я хвана растройство от консервата която и бяхме взели!често ли се случва или само при нас е станало така!сега милата е на диета от сухари с кисело мляко!
нещо не можем да я свикнем да пикае на весник иска на вън,а нали не е хубаво да контактува с други животни след васкина!

# 3
  • Мнения: 458
Един омазан с манджа синеочко за новата тема:

# 4
  • София
  • Мнения: 794
Хайде и аз да се запиша в новата темичка  Grinning
elndim, много са сладки бебенцата ти!!! А колко ми приличат на моите като малки, само по цвят се различават Simple Smile Ей го Меджик на 40 дена, а тук е на 2 месеца. А те само като бебешоци ли са синеоки? Ще им се променят ли оченцата като пораснат?

Ето и две снимки на Мечока с децата от сега: цък и цък. Трудно е да ги хванеш мирни в кадър и тримата Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 335
Запис!  Crazy
Ерота, оформлението е супер! Благодаря!  Hug
Еееех, elndim ме наведе на мили спомени ... Захранвахме се така:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=324685&pid=12625724
и изглеждахме така
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=324685&pid=12625726

Последна редакция: нд, 31 май 2009, 18:21 от arcana

# 6
  • Мнения: 458
erota
Благодаря, че ни включи в колажа!

lo80
И като големи си приличаме, някъде имах снимки с един бобтейл и моите, различават се само по цвят Grinning

А синеоки ще сме само до два месеца, после очичките стават тъмно кафяви.

arcana
А лайнанцата не ти ли липсват Joy

# 7
  • Мнения: 289
Здравейте ето ни и нас в навата темичка .
 elndim  много жалко че ще им се променят оченцата на тези сладури много красиви ще са ако им останат такива очичките .  Hug
lo80  много ти е касив Мечока сигурно голямо ресане пада с тази голяма козинка .
arcana а как се почистват тези малки прасенца или майка им се грижи за банята . Grinning
Нашата бъдеща майка нещо започнаха да и тежат разходките днес и е 54 ден стигнахме до другия край на блока и тя се върна обратно .Излизаме ние от входа и една комшийка ме среща и ме пита  с какво я храня че толкова е напълняла . Joy

# 8
  • Мнения: 3 371
Хайде , бързо да се запиша и аз! Ерота ,  Hug много ти благодаря , че си сменила снимката на Дарк Peace! И за страхотният колаж , разбирасе !  bouquet

# 9
  • Мнения: 165
Еха, каква страхотна темичка, а аз чак сега я откривам!

Записвам се и аз с два броя песове.

А за малкото черно териерче просто нямам думи - разкошно е!!!  Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 98
  Ей, Erota, ама много благодарности, че си сложила и най-добрият ми приятел. Вероятно ти трябва доста време да търсиш имена и снимки, но резултата е  coolcool
 
  Писе, от диарии НЕ се притеснявай, ако са само редки, без повръщане, без кръв в изпражненията, със студен и влажен нос. Един лесен начин за да спре е глад и оризова вода. Ако не я иска - даваш насила със спринцовка. 
  Колкото до изграждането на навици - става лесно, когато подхода е както при нашите бебета. Поне досега така съм успявала. наказанията само травмират и обикновено не носят желаните резултати, освен вестник навит на руло по муцуната. долкото съм чувала оцета е добро обезмирисващо средство.

  Дами, пиша си, а все едно ме няма Sad Някой знае ли как бих могла да се справя. Чарли прави епилептоидни гърчове, без загуба на съзнанието, само на отделни мускулни групи. В един пост прочетох, че са направили кастрация, защото било възможно причината за припадъците да е хормонална, но Чарли е двоен крипторхит все още не е кастриран. Питам кучкари, защото вече съм питала ветеринари. Притеснява ме това състояние,защото го провокират по-силни вълнения, като подстригването две седмици. Оказа се, че времето лекува, но....сме за #2gunfire

 

# 11
  • Мнения: 260
И аз тук, с моята разгонена от 5 дена мома  Mr. Green Мисля, че ми стана ясно защо го прави това, когато пишка, рита със задни крачета и вдига крак, на предното разгонване пак така правеше, поне аз такава асоциация си правя, преди разгонване се държи като мъжко куче   Mr. Green

# 12
  • София
  • Мнения: 360
Здравейте в новата темичка!
Хигиенните навици се научават, но как да я науча, че цветя и храсти не се дъвчат? Рита стана вече на 7 месеца и това ми е голям проблем. Разбира, че не трябва да го прави, зощото когато е виновна бяга, за да не я вържа. Ами как ще отида на почивка? Ще стои вързана денонощно10 дни или ще заваря пълно опустошение? Представете си колко труд, средства и време съм вложила, досега и двете ми кучета не са правили такива неща! Мислех, че като греда и стареца ще се понаучи... #Cussing out

# 13
  • Мнения: 2 111
Благодаря момичета   bouquet
Джема,добре дошла в темичката  Simple Smile
klarisss,не знам нищо по въпроса за гърчовете,но стискам палци да се оправят нещата по-бързо fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
arcana,elndim, много сладки изцапани муцунки  Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 458

А за малкото черно териерче просто нямам думи - разкошно е!!!  Heart Eyes
Добре дошла!
благодаря за комплимента Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт