От 8.00 сутринта ту реве ту сесмее!

  • 401
  • 2
  •   1
Отговори
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
Моля помогнете не мага да разбета какво му е на бебо. От сутринта до сега не е спал, цяля сутрин вися на циците, ходихме на разходка от 13.30 до 15.00 и в количката не спа, а откакто сме се прибрали пак на циците - суче малко и почва да ми се смее, след 5 мин почва да реве, пак давам цициата и всичко се повтаря и така цял ден. Все си мисля че е гладен, циците празни изглеждат, но от сутринта е акал 6 пъти. Не издържах и му дадох изцедена кърма, за всеки случай и капки против колики. Сега заспа, но никой не знае до кога.
Ако има значение на два месеца и три дни сме и дскоро давах добавка, но реших да я спра и да кърмя по често.

# 1
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Ами, незнам какво да ти кажа, освен, че Деси ми го извъртя този номер и то на същите месеци!Цял ден не спа и беше много кисела ConfusedНо всичко мина и замина. Ако нещо го боли бебчето ти ще усетиш по плача. При нас това беше единичен случай, но пък и щерката не е много-много по спането...

# 2
  • Мнения: 51
При нас вчера беше същото. Събуди се в 8:00, към 11:00 заспа за около час и половина и после цял ден рев и висене на цицата ми. Пробвах и с чай и с капки против колики, но не му помогнаха. Чак като му дадох чай от копър се успокои, но това беше чак в 1:30 през нощта smile3511  Днес останах с впечатлението, че ми е малко кърмата и не се е бил нахранил и за това е плакал цял ден, но не съм сигурна. Дано твойто бебче да не се буди повече, защото знам колко е гадно да го гледаш цял ден как се мъчи.

Общи условия

Активация на акаунт