Смърт в Сървайвър 4 - ще продължават ли?

  • 5 592
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Вчера се разчу трагичната вест че при снимките на Сървайвър 4 е починал Нончо Воденичаров - любимия кмет на Раднево и прекрасен човек... Лека му пръст и съболезнования на всички близки... Sad

Какво ще става сега с реалити шоуто. Ще го гледаме ли наесен или ще го прекратят. От една страна като знам продуцентите какви хиени са сигурно тайно се радват че най-сетне се сбъдна мечтата на всеки продуцент на реалити шоу в България - да покаже смърт наживо... Само това още не беше се случвало в реалити шоу в България - някой да умре пред камерите... Сега и това стана. Сигурно продуцентите са доволни че ще могат да покажат на цяла България последните минути на Нончо и смъртта му пред камерите... Ужас... Confused Sad Няма изобщо, ама изобщо да се учудя ако снимките на Сървайвър продължат. Представяте ли си само какъв рейтин на гледаемост ще има наесен Сървайвър. А епизода в който Нончо умира сигурно ще го гледат 8 милиона българи ....
Как мислите - дали ще са чак толкова долни и ще продължат да снимат Сървайвър и наесен ще го дадат на екран как Нончо умира....

# 1
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 371
Мисля, че трябва да си пълен извратеняк , за да ти е интересно как някой страда и умира!
Не гледам Сървайвър, сега пък съвсем не бих.

# 2
  • Мнения: 2
Човекът е получил инфаркт, едва ли се е мъчил. Проблемът с излъчването е изцяло морален.

Първият подобен казус се появява още в началото на историята на киното. Тогава се снимат предимно кратки документални наблюдения и миниатюрни "игрални" филми. Американски режисьор решава да заснеме публичната екзекуция на престъпник, осъден на смърт чрез обесване. Издигат бесилката и приготвят камерата, но се оказва, че светлината е лоша. Режисьорът настоява бесилката да се премести от другата страна на улицата или обесването да се отложи с няколко часа, за да може да си заснеме кадъра.

Какво е това - неморален акт или жертва в името на изкуството? Оттогава до днес двата възможни отговора намират своите привърженици.

# 3
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 371
После остава да пуснат предаването в 20ч, докато хората вечерят и повечето деца още гледат...
Не вярвам да спрат снимките, но мисля, че ще има изрязани кадри и черна лента. Поне така би трябвало.
Лека му пръст!

# 4
  • Мнения: 212
Мисля, че трябва да си пълен извратеняк , за да ти е интересно как някой страда и умира!
Не гледам Сървайвър, сега пък съвсем не бих.

Не знам какви сме - извратеняци или не - обаче знам едно. Ако Сървайвър продължи наесен това ще е най-гледаното шоу в България точно заради смъртта на Нончо.
Спомни си само колко милиони хора гледаха наживо по телевизията нападенията на кулите близнаци в Ню Йорк и бедствието и нещастието на хиляди хора които скачаха от прозорците на 100 етаж за да се спасят от огъня... Бедствия, нещастия, смърт, - това са най-гледаните неща по телевизията ...

# 5
  • София
  • Мнения: 15 434
Не би трябвало да продължат изобщо снимките, но ме съмнява, че ще продължат и даже,че ще извикат някой от резервите.

# 6
  • София
  • Мнения: 346
Според мен снимките ще си продължат,парите не на един или двама са вложени в проекта.Жалко,много жалко за човека,беше ми много симпатичен....

# 7
  • Мнения: 221
За съжаление според мен снимките ще продължат,няма да се очудя ако излъчат и този епизод как умира човека/лека му пръст/,отдавна вече няма морал в телевизията всичко е само рейтинг.

# 8
  • Мнения: 3 826
ще продължат , и ще излъчат всичко , от телевизия морал не чакай .

# 9
  • София
  • Мнения: 1 891
Нончо Воденичаров усилено се е подготвял за участието си.
Отказал е цигарите , шест месеца не е излязъл от фитнеса , плувал е.Отделно знаем,че е бивш каскадьор.
Пред Дарик Любо Нейков е заявил, че преди и след всяка игра хората минават на мед.преглед и нищо не е подсказвало за инфаркта.То затова е инфаркт - по нищо не личи.
Друг е въпросът,че климатът на Филипините е много тежък и грешката,която са направили е да вземат толкова възрастен човек-на 54г.
Според мен снимките ще продължат. По новините казаха,че участниците са в добро физическо и психическо здраве. Почиват и с тях работят психолозите на екипа.
След дълъг кастинг и организация ,екип от 70 човека няма да спрат снимките. Друг е въпросът какво и как ще бъде излъчено. Това е морален избор.
Лека му пръст !

# 10
  • Мнения: 1 650
Не знаех, сега прочетох. Лека му пръст, беше много симпатичен човек!

# 11
  • Мнения: 42
Нончо Воденичаров беше не само симпатичен и приятен както казвате а и невероятен човек и кмет! Повярвайте много направи и за град Раднево! Лека му пръст! Поклон пред близките!Болката е голяма ,а скърбящите ща са много!Градът ни ще бъде в петдневен траур.

# 12
  • Мнения: 2 514
Първо - дано човекът почива в мир!  Praynig  Много го харесвах!

Второ - мисля, че снимките ще продължат, за жалост.Но не вярвам, а и не искам, да излъчат смъртта на горкия човечец.Това ще е не просто неморално, а направо ще е извратено!И то в 20ч...

# 13
  • Мнения: 4 435
Снимките продължават!!!

http://www.bliasak.bg/news/p3_2331_0.html

Със сигурност ще си покажат заснетите епизоди с него. Той е починал по време на награждаване след изпитание, предполагам че няма да покажат как пада на земята и умира де.

# 14
  • Мнения: X
...предполагам че няма да покажат как пада на земята и умира де.
Моля се да си права.

Общи условия

Активация на акаунт