Помощ!

  • 1 091
  • 5
  •   1
Отговори
  • sofia
  • Мнения: 25
Възможно ли е 6 дни да се поддържа 38-39градуса температура дължаща се на никнене на зъби според личната лекарка?

# 1
  • Мнения: 6 315
Според мен - не. ДжиПи-то прегледа ли бебето?

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 903
Ние подържахме пролетта такава температура 6-7 дни, но беше от гнойна ангина. Защо не се пригледате при друг лекар?
До сега от зъби не сме вдигали Т. дори и най-малката 37.3-37.5 е била от гърлото. Обаче съм усещала, че дъхчето и мирише на ацетон. При вас как е?
Според нашето джипи при никнене на зъби намалял имунитета и децата ставали уязвими за вирусите.

# 3
  • Мнения: 1 250
Предишната педиатърка поставяше диагноза "зъби" на всичко.

Бягай на друг лекар.

И как не ви е пуснала кръвни изследвания?

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 515
Да ти кажа и при моята племенница (на 8 месеца) беше същото. На 6-тия ден една лекарка ги прати на ренген и видя пневмония. Вкараха ги в болница, а там на втория ден смениха диагнозата на пиелонефрит  Shocked Shocked Shocked. 10 днин стояха там, после минаха и през цветна снимка на бъбреците и накрая - едно голямо нищо. Единия казва има нещо на бъбрека, другия казва - нищо му няма на детето  Twisted Evil И документация не дадоха, за да потърсим и трето мнение. Зъбчето изби още в болницата, но кошмара си остана за сметка на брат ми и снаха ми, че и на всички около тях.
Отивай на друг лекар и си искай пълни изследвания. Дано няма нищо сериозно  Praynig

# 5
  • Мнения: 1 983
и аз мисля че е по-добре лекар да го види, ние така бяхме 5 дни с покачваща се Т, диагнозата естествено беше зъби, но след пуснати кръв и урина се оказа цистит, та по-добре идете наистина Hug

Общи условия

Активация на акаунт