Евтини нощувки в София

  • 6 810
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 441
Здравейте!
Бихте ли ми препоръчали някакво малко хотелче из София с по-възможност по-ниски цени за нощувка?
Може да е около ЖП гарата или където се сетите.
Ще е необходимо за една вечер и не е нужно да е кой знае какво.
Ако може конкретни предложени.
Благодаря ви предварително  Hug

# 1
  • Мнения: 11 003
.

Последна редакция: нд, 31 май 2009, 08:49 от Linofrina

# 2
  • Мнения: 224
Ние за една нощувка сме спали в хотел Мадрид, цената през декември беше 55лв за двойна стая. Хотелът е приятен, чист и новичък. Няма екстри или нещо подобно, но става за преспиване, хората са любезни. Намира се до болница Вита.

# 3
  • Мнения: 6 441
Благодаря ви!  Hug

# 4
  • Мнения: 2 697
И преди съм препоръчвала хотел-клуб Информа Интелект в Дървеница до Техническия. Цените са ужасно ниски за София, качеството на стаите не е кой знае какво, но на тези цени - толкова. Удобно е за бърз достъп до центъра Wink

# 5
  • Мнения: 835
Бих ти препоръчала да си купиш един вестник Софийски примерно позвънете или София днес.вътре има дават стаи за нощувка по 10-15лв на вечер.На моя позната търсих хотели и се сетих за този вариант, момичето беше много доволна.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 306
А имат ли фирмите за недвижими имоти услуга за наемане на стая или апартамент за 2 месеца? Зная, че има фирми, които предлагат апартаменти под наем, но за такъв продължителен период е доста скъпо.

# 7
  • Мнения: 835
Нямаш нужда от агенция.Купи си Софийски вестник, виж районите, които ще са ти близо до мястото/работата и се обади на тези, които го дават под наем.Те обикновено агенции дават, но така по-бързо ще ти свършат работа.

В същност сподели какво търсиш, защото моя приятелка дава в Лозенец май беше гарсониера newsm78 свободна е, но ще я питам да не би да я е дала.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 306
Благодаря за отговора  Peace. Ще видя какво предлагат и ако не намеря нищо, ще пиша.

# 9
  • Мнения: 409
Преди месец и на мен ми се наложи да пренощувам в София в хотел Шипка цената на стая с 2 легла е 78лв в цената е включена и закуска.В стаята имаше телевизор, хладилник и климатик.

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 483
Ще ходя на екскурзия и тръгването е от площад Ал. Невски ще ми препоръчате ли хотел ?

# 11
  • Мнения: 241
защо не пробваш хостел? Цените са около 20-30 лв на човек и може да се срещнеш с интересни хора, а и хостели като Хостел Мостел, Керван Хостел и др. са в центъра и са доста прилични като чистота и удобства
ето ти на Арт Хостел контакт д аси питаш за цени (+359 2) 987 05 45, fax.: (+359 2) 980 78 98
винаги препоръчвам на познати хостели, независимо от възрастта, защото мн от хостелите предлагат и самостоятелни стаи

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 483
  bouquet Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт