балетни школи

  • 2 142
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
здравейте на всички!моята дъщеря и една нейна приятелка са на по 14 години.искат да се запишат на класически балет.можете ли да ми препоръчате школи в софия,който да са на достъпни цени.благодаря ви презварително.  Simple Smile

Последна редакция: сб, 30 май 2009, 21:55 от music_dance

# 1
  • Мнения: 80
Моята дъщеря ходи в Балетно студио "Красимира Колдамова". Тя е на 5г. и сега завърши първо ниво там.  Ползват залата на читалище "Цанко Церковски" на ул. Симеон /близо до Раковска/. Специално аз съм много доволна. Тяхната преподавателка е млада и с подход. Разделени са по възрасти от 1во до 4то ниво. Утре в 19 часа в театър София ще се проведе годишния концерт на балетното студио. Таксата за нас беше 30лв на месец, за по-големите мисля че е повече.

# 2
  • Мнения: 1 085
При Маша Илиева в Културен дом "Средец" ще ги вземат и на тази възраст.

# 3
# 4
  • Мнения: 2
Моята дъщеря ходи в Балетно студио "Красимира Колдамова". Тя е на 5г. и сега завърши първо ниво там.  Ползват залата на читалище "Цанко Церковски" на ул. Симеон /близо до Раковска/. Специално аз съм много доволна. Тяхната преподавателка е млада и с подход. Разделени са по възрасти от 1во до 4то ниво. Утре в 19 часа в театър София ще се проведе годишния концерт на балетното студио. Таксата за нас беше 30лв на месец, за по-големите мисля че е повече.


а по колко часа имаха на седмица?

# 5
  • Мнения: 80
Два пъти седмично по 30мин, но за по-големите продължителността на урока е по -голяма. Ние бяхме вторник и петък от 17часа, големите по-късно.

Общи условия

Активация на акаунт