Крем против мазна и проблемна кожа

  • 1 340
  • 12
  •   1
Отговори
Препоръчайте ми крем против мазна и проблемна кожа. Нещо, което сте пробвали и сте доволни. Искам най-накрая да се отърва от този проблем.

# 1
  • Мнения: 4
Нормадерм на Виши

# 2
Може ли да знам на каква цена е? И малко повече информация?

# 3
  • Мнения: 2 114
Също и Exfoliac Acnomega. Около 20-25лв струва.

# 4
  • Мнения: 146
Серията Ефаклар на Ла Рош. Страхотна е! И Нормадерм също ми харесва, но Ефаклар определено повечко...
 Peace

# 5
# 6
  • София
  • Мнения: 3 677
Нормадерм- не останах доволна
От Юсерин- да

# 7
Nivea -Control shine струва около 7 лв., ухае приятно, контролира лъщенето и хидратира. Ползвам го вече 2 месеца и съм много доволно. Peace

# 8
# 9
  • Варна
  • Мнения: 164
Много е индивидуално това с крема, но.... аз ползвам от известно време зелената серия на Iwostin и съм доволна Simple Smile

# 10
На 26 г. съм със смесена кожа,към мазна.Преди около 8 месеца ми се появи бръчка около устата.Много съм притеснена,не е ли рано за тази възраст?Веднага си купих крем на Юсерин против първи бръчки и сега съм с него.Има ли доволни от него?

# 11
междудругото аз също бях с мазна кожа и откакто използвам розова вода кожата ми стана нормална Peace отначало я използвах за сваляне на грима и после забелязах, че от нея кожата ми се изсушава Simple Smile ако искате ще пиша какво марка ми е водата, за да не прозвучи като реклама Peace

# 12
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Авен, Рок имат добри продукти в споменавания ценови клас.

Иначе аз съм напоследък открих "моята" бяла козметика и буквално съм очарована от нея. Става въпрос за Ести Лаудър.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт