Фит бол гимнастика в София

  • 1 549
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
От известно време съм се замислила за гимнастиката ,наречена фит бол (feet ball). Това са онези упражнения, които се правят с голяма топка - подходящи са и за бременни. Опитвам се да открия къде има такава гимнсатика в София,но нещо не успявам Blush Откривам само часове за бременни... ако някой знае зали,където се практикува фит бол - моля споделете  Hug

# 1
  • Мнения: 0
Провери в Атлетик фитнес центрове.Имат няколко зали в София.Има и някъде в до Пътеката в Младост - но не знам точния адрес.Успех!

# 2
  • Мнения: 32
В една от многото зали с часове за различни видове аеробика и тренировки  в сградата на стадион Васил Левски има такива часове - посещавала съм ги и са супер  Peace Аз живях в Младост, но там не намерих  newsm78 А и тези в ст. В.Левски са на прилични цени  Peace

Последна редакция: сб, 30 май 2009, 19:55 от Elence

# 3
  • Мнения: 4
БЛагодаря,момичета  Hug Ще питам и на стадиона, и в Атлетик центровете   bouquet

# 4
  • Мнения: 47
mirka75 направо ти се вазжищавам за големия успех със свалянето на килограми  newsm10 разликата е поразяваща!! незнам как си постигнала този резултат но наистина е голям  bouquet.. ако имаш някаква тайна много от ''нас борещите се с килограмите'' ще сме щастливи да я научим  Embarassed още веднъж '' ракопляскания''   bouquet

# 5
  • Мнения: 4
mucito - благодаря за милите думи  Blush Килограмите свалих с режима на Дюкан - ето темата http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=401594.0 Има много такива момичета ,с подобни и по -добри резултати... Успех ти пожелавам ... ако решиш пиши и на лични  Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 35
Здравейте,

До преди известно време ходех на тае-бо. Много ми харсва, но залата беше далече от офиса ми и трябваше да пътувам през целия център в час пик. И така от известно време започнах да ходя на фитбол. Много ми хареса!! Не е много скокливо, но пък усещаш как всичките ти мускули работят.  Особено се натоварват дупето и любовните дръжчици..
Препоръчвам ви Атлетик на ул. "Николай Коперник" в Гео Милев. Мацката, която го води се казва Ина и е много слънчева!

Общи условия

Активация на акаунт