"Чифлик Ненкови"- Осеновлак. Някой да е ходил?

  • 18 471
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 834

http://www.nenkovi.com/

Някакви отзиви? В хана приготвяли наистина вкусна храна, за децата било рай Rolling Eyes А и е близичко до София.

Последна редакция: сб, 30 май 2009, 10:57 от СедеФка

# 1
  • Мнения: 436
Ходихме преди 2 години. Хотелската част все още не беше завършена, та от нея нямам впечатления.
Градината е приятна, за детето най-интересни бяха зайчетата, понито и разбира се щраусите.
Имаше страшно много клиенти и обслужването беше ужасно, ама ужасно бавно. Направо забравяш какво си поръчал от чакане.
Друго важно нещо - пътя беше много зле, огромни дупки. Не знам дали са го пооправили оттогава.

# 2
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
И ние ходихме преди около 2 години. Спахме там, и повече никога няма да повторя - тока в стаята гаснеше буквално през 2 минути, и приятеля ми ходеше сам да "вдига бушона" или каквото е там, защото иначе щяхме да умреме от студ. В механата вечерта се събра цялото село, поръчките се бавеха мноооого, отделно от това по едно време сервитьорките почнаха да си играят хоро и изобщо не можехме да си поръчаме. Аз я викам - тя ми се хили от хорото и "ей сега да си доиграя и идвам"....шума от механата се чува и в стаите.
Това е моето мнение, за 2 години може да са се променили нещата Peace

# 3
  • Мнения: 1
Днес се прибрах от там. За 2 години са се оправили само пътищата и вече не спира тока Simple Smile Обслужването е със скороста на охлюв, и все още се събира селото там. Сутринта като станахме да си ходим видях че селянчетата са ми одраскали цялата кола със пирон отстрани и от зад. Без да е пречила на никого.

Много е хубаво, но никога повече няма да ида там дори и компанията с която посещаваме такива мотелчета!!! Простите селяни (не че всеки не е от някое село) който си остават такива и в душата ме спират да посещавам тези места.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 247
И на мен определено не ми хареса. Бяхме решили да отседнем там преди две - три седмици. Пристигнахме около обяд и седнахме да хапнем в ресторанта. Храната не ми хареса, поръчахме си и пърленки и ми донесоха нещо почти размразено, студено и парнато леко на котлона. След това направо си и тръгнахме и се отказахме да спим там. Иначе зоокъта е интересен, особено щраусите.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 603
Момичета, обхванало ме е пролетното пътешественическо настроение и се загледах в това място. Намислила съм си едно 2-3 дневно ходене в дефилето - водопадът Скакля, "Седемте престола" и други хубавини наоколо и ми се щеше да преспим в чифлика, но гугъл ми извади само лоши отзиви /гадна храна, чалга до зори... /.
Та повдигам темата за да попитам, някой ходил ли е наскоро ? Малко поощрение ми трябва.  Щерката е на 2 и половина и ми трябва храна, която да не се притеснявам да и дам и нощна тишина, другите неща - като бавно обслужване и мизерна база  мога да преглътна, не държа на лукс.

# 6
  • СОФИЯ
  • Мнения: 185
Да споделя съвсем актуална информация - бяхме този уикенд в чифлик Ненкови.   Храната - останахме доволни, обслужването - може да се каже прилично - стараят се момичетата. Вечерният купон - пропуснахме, все още се събира местното население и неволно станахме свидетели на пиянски изпълнения, въпреки,че останахме извън механата. Хотелската част - мизерна, хигиена нулева, влага и мизерия в стаята, в която бяхме настанени. Самият чифлик - нахвърляни разни постройки  и клетки със животни, но без особен замисъл и вкус. Заобикалящата природа - прекрасна! Е, това е - изкарахме си добре, но едва ли ще изберем отново този вариант за уикенда  Wink

# 7
  • Русе
  • Мнения: 761
И ние през седмицата бяхме на обиколка в този район и посетихме чифлика. Не съм доволна.  Храната беше полуфабрикати. Свободно се разхождаще един козел Любчо- в началото всички му се радвахме, чесахме го, но когато вече не искахме да го галим и го оставихме той се натисна към мен, завъртя си главата в двете посоки, при което ми остави 2 големи синини по краката от рогата си и много ме изплаши- силно животно и веднага се сещаш за рекламата, в която 2 козела си сблъскват челата и рогата.  Изплаши и големият ми син- него го беше затиснал до оградата на щраусите  и трябваше човек от чифлика с пръчка да го изгони, за да се махне. Не препоръчвам мястото, ако искате да разгледате ферма за щрауси много по-добър вариант е фермата "Сините щрауси" до пещерата Съева дупка- плаща се вход, но собственика разказва доста за птиците, направил е и малък музей за тях и освен щраусите може да видите и птицата Емо и още един вид бягаща птица /не запомних името  Embarassed/. А до Осеновлаг- по-добре маршрута ви да свърши до манастира "7-те престола" и да отделите по-вече време за него.  Peace

# 8
  • Мнения: 0
Кошмар. Преди седмица стигнахме до чифлика след доста "вълнуващо" пътуване. Резултатът - пълно разочарование. Мърсотия в долнопробна кръчма, сервитьорка с цигара в уста, стаи - под всякаква критика. Естествено, престоят ни беше 10 минути. Не съветвам никои родители да заведат детето си там. И изобщо никой нормален човек да отива там - после трябва да се хлорира за дезинфекция.

# 9
  • Мнения: 0
Кошмар. Преди седмица стигнахме до чифлика след доста "вълнуващо" пътуване. Резултатът - пълно разочарование. Мърсотия в долнопробна кръчма, сервитьорка с цигара в уста, стаи - под всякаква критика. Естествено, престоят ни беше 10 минути. Не съветвам никои родители да заведат детето си там. И изобщо никой нормален човек да отива там - после трябва да се хлорира за дезинфекция.



Я,много интересно! От месец насам съм в Чифлика и чудно защо не забелязах такова нещо... Преди не знам как е било,но сега мога да ви уверя,че няма такова нещо! Стаите са изрядно чисти,както механата и всичко друго по Чифлика! Да събират се хора от селото,но не е имало пиянски изпълнения и обслужването е много добро. Храната също! Не знам какъв ви е проблема и защо говорите така за Чифлика.За месец и малко не видях нищо лошо от страната на персонала и хигиената на хотела !

# 10
  • Мнения: 380
Кошмар. Преди седмица стигнахме до чифлика след доста "вълнуващо" пътуване. Резултатът - пълно разочарование. Мърсотия в долнопробна кръчма, сервитьорка с цигара в уста, стаи - под всякаква критика. Естествено, престоят ни беше 10 минути. Не съветвам никои родители да заведат детето си там. И изобщо никой нормален човек да отива там - после трябва да се хлорира за дезинфекция.



Я,много интересно! От месец насам съм в Чифлика и чудно защо не забелязах такова нещо... Преди не знам как е било,но сега мога да ви уверя,че няма такова нещо! Стаите са изрядно чисти,както механата и всичко друго по Чифлика! Да събират се хора от селото,но не е имало пиянски изпълнения и обслужването е много добро. Храната също! Не знам какъв ви е проблема и защо говорите така за Чифлика.За месец и малко не видях нищо лошо от страната на персонала и хигиената на хотела !
И ти специално се регистрира току-що, само и само да ни споделиш тая информация?

Не ме разбирай погрешно, но като прочета подобно мнение, гледам кога се е регистрирал потребителят. За въпросното място аз нямам никакво мнение, защото не знам къде се намира и никога не съм го посещавала.

# 11
  • Мнения: 0
И ти специално се регистрира току-що, само и само да ни споделиш тая информация?

Не ме разбирай погрешно, но като прочета подобно мнение, гледам кога се е регистрирал потребителят. За въпросното място аз нямам никакво мнение, защото не знам къде се намира и никога не съм го посещавала.
[/quote]

Да,специално за това се регистрирах,защото не е така както го описват тук!

# 12
  • София
  • Мнения: 1 247
И ние всички в този форум ядем доматите с колците. А един мармот завива шоколада в станиол.

# 13
  • Мнения: 3 061
Да,специално за това се регистрирах,защото не е така както го описват тук!

Бате Вачо, ай ходи се скрий някъде! Мястото е долнопробна дупка и освен, че напълно ни отказа да нощуваме там след няколкочасовото чакане да поръчаш храна, да ти я донесат, а после и сметката да си изчакаш (едни хора си станаха и си тръгнаха без да платят), ни сдоби и с бълхи!!! Няма такова долнопробно място (което има само една цел - печалба) като това. Или поне ние не сме попадали на такова до сега. НЕ ХОДЕТЕ!!!!

# 14
  • Мнения: 47
Здравейте,

Под всякаква критика е този чифлик. Хотелската част е мизерна, мръсна, мирища и тн... и на всичкото отгоре -25лв. на човек за нощувка, което е ужасно скъпо за това, което предлага!

Обслужването - слаба работа, да не кажа зле... Всичко свърши в механата, на следващия ден не заредиха?!!!??!!
Като цяло - западнала работа!

Общи условия

Активация на акаунт