мускулна треска

  • 5 641
  • 13
  •   1
Отговори
От няколко дни правя коремни преси и днес установих,че имам мускулна треска.Въпроса ми е дали трябва да спра за няколко дни с упражненията докато премине или мога да си продалжавам датренирам? newsm68

# 1
  • Мнения: 6 315
Продължавай. Така ще развиеш тренинг и няма да те боли повече!

# 2
  • Мнения: 9 063
Аз в такива случаи не спирам, щото ако спра ще ми мине и като очна- пак ще ме боли, но пия по едно аспиринче, болката значително намалява, пия го веднага след тренировка.

# 3
  • Мнения: 7 186
И аз не спирам да тренирам само заради мускулната треска. Пий аспирин, а в аптеките продават унгвенти, които помагат за мускулна треска- Ben Gay, Profenid и др. Сауната също помага.
Аз съм ползвала мазила като ходя на ски, щото там за каква мускулна треска става дума- не е истина просто. ooooh!

# 4
Мерси за бързите отговори.

# 5
  • Мнения: 6 243
По аптеките има "Аспирекс" - спортистите пият от него вместо аспирина - ефекта при мускулната треска е същият, но бил по-щадящ за стоваха. Иначе си е антипиретик и аналгетик.

# 6
  • Мнения: 8 505
Аз не бих спряла.Ако не усещам поне малко болка,докато тренирам,имам чувството,че нищо не върша.

# 7
  • Мнения: 1 381
клин, клин избива.. ........... Наистина не спирай- ще ти мине по-бързо и резултатите ще дойдат по-бързо.

# 8
  • Мнения: 1 259
Аз когато тренирах и съм била с мускулна треска на другия ден се натоварвах два пъти повече за да ми мине. Както са писали по-горе с едно аспиринче и работата спи Wink

# 9
  • Мнения: 1 425
Аз съм ползвала мазила като ходя на ски, щото там за каква мускулна треска става дума- не е истина просто. ooooh!

Ох...аз миналата година такава мускулна треска имах от ските, ама никой не ми каза, че ще боли толкова, за да си взема нещо обезболяващо. Тази година вече ще знам....

# 10
  • Мнения: 71
Аз не бих спряла.Ако не усещам поне малко болка,докато тренирам,имам чувството,че нищо не върша.
newsm10 И аз така действах,когато имаше нужда!

# 11
  • Мнения: 1 100
Аз имах много яка мускулна от 20 и нещо кълбета във въздуха на един батут...много яко ме болеше, дори като се запъна нещо да кажа, пък като ми беше смешно умирах от болка направо...Ама на другия ден направих пак 3 кълбета  и пих аспирин и се оправих след 2 дена newsm78

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 011
Добре е да се редуват два дни трениране и един ден почивка.

# 13
  • Мнения: 6 155
В такъв случай аз правя почивка от 1-2 дни и след това продължавам с тренировките.
Не обичам излишно да пия лекарства... Tired

Общи условия

Активация на акаунт