Кръгла или правоъгална мивка в кухнятя

  • 3 926
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 40
Предстои ми да си порачам кухня и се чудя  newsm78 кръгла и ли правоъгална мивка да сложа.Според вас коя от двете е по удобна.

# 1
  • Мнения: 18 542
Какъв цвят тоалетна хартия да си купя?  newsm78  Mr. Green

майтапче, не се сърди, но понякога имам чувството че хората не правят нищо преди да са попитали във форума.

Освен формата на мивката, значение имат и размерът, и дълбочината, така че няма категоричен отговор на въпроса ти. Всичко е според-зависи.

# 2
  • Мнения: 304
Ако миеш големи тенджери и тави , гледай да е съобразена с техния размер , така че да могат да се побират в мивката. Аз лично предпочетох правоъгълна защото имаше страничен плот. Сега вече не знам дали кръглата нямаше да ми върши повече работа  Thinking

# 3
  • Мнения: 3 360
А на теб каква ти харесва повече? Wink

# 4
  • Мнения: 1 149
Ако кухнята ти е със  заоблени форми-вземи се заоблена ако е по-италиански тип-вземи си правоъгълна Peace

# 5
  • Мнения: 3 453
А на теб каква ти харесва повече? Wink
Peace Peace Peace

  Ас съм с правоъгълна, но освен шишето на малкия всичко друго мия в миялна.Ти си прецени коя ще ти е по-удобна Peace

# 6
  • Мнения: 646
Нашата е кръгла и нямам оплакване. Нямаме миялна, всички съдове се измиват веднага след хранене. Няма много място за трупане на неизмити съдове в нея.

# 7
  • Мнения: 8 999
И нашата е кръгла. С цел спестяване на място. Но на вилата ще сложа правоъгълна, защото там имам онези 30 см. повече, които не ми достигаха в апартамента.

# 8
  • Мнения: 4 300
Как изглежда италианския тип кухня?  Rolling Eyes

# 9
  • Варна
  • Мнения: 975
Ние сме с правоъгълна а родителите ми с кръгла,по техен съвет се спряхме на правоъгълна и не съжалявам за това.

# 10
  • Мнения: 4 290
И кръгли и правоъгълни харесвам. На мен лично ми е все тая, но сложих правоъгълна.

# 11
  • Мнения: 1 085
Ако имаш повече място - правоъгълна. Колкото е по - голяма и по - дълбока мивката, толкова е по - удобна.

# 12
  • Мнения: 272
Кръгла рабира се Heart Eyes! - по-красива е по- удобна и непобира много чинии, което ще те стимулира винаги да ги измиваш навреме  Laughing
Аз изпадам в ужас само ако ми споменът, че ще си слагаме  квадратно "корито", напомня ми онези за животните по селата  Sick А иначе има една система за компютърна визоализация на бани и кухни. Аз сега се радвам на избора си чрез такава една Simple Smile Можеж да пробваш как ще изглежда стаята с няколко вида от предлаганите в магазина мивки и да избереш. Успех!!!

# 13
  • Мнения: 1 919
Зависи от мястото което имаш, зависи от дизайна на кухнята, зависи ТИ какво харесваш? Мивка като мивка кръгла, овална важно е да ти върши работа.

# 14
  • софия
  • Мнения: 2 140
Ние сме с кръгла и ми е доста удобна.Единственото нещо,
за което се ядосвам е,че нямаме малко повечко място за
по-голяма.Иначе нямам никакви забележки. Peace

Общи условия

Активация на акаунт