Завистааа

  • 1 138
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 015
Хора кажете как да се справя със зависта.Разбрах,че една моя приятелка е бременна.Пожелавам и всичко най-добро но се изяждам,защото искам и аз.все си викам,че и моят ред ще дойде,но приятелями все още не иска.А и да иска кой ли знае кока ще стане,а корема расте и зависта ми също.Помощщщщщ

# 1
  • Мнения: 4 362
Навсякъде има завист,дори и благородна,аз също съм изпитвала,да много е трудно особено ако пробваш от доста време,на всяка крачка те питат "хайде какво стана",а отсреща върви момиче което без да иска забременява,а моят ред все не идва.Трудно е много аз достигнах до такъв етап,че се затворих вкъщи след една случка,не излизам не се срещам с хора,а ако знаеш колко съм лъчезарна и усмихната.Не трябва да изпитваш такива чувства,но понякога те сами идват,в крайна сметка бог си знае работата,според мен ако искаш да го преодолееш излез със нея,разхождайте се говорете си и така ще отмине и ще разбереш че тя не го е направила за да те нарани,а просто е станало и е щастлива.Успех

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Разбирам да неможеш да имаш..да имаш физически проблем да завиждаш...а на теб проблема ти е ходеш на два крака мъж. Вземи говори с него...вместо да гледаш как корема на дружката ти расте и с него завистта. Grinning
Аз на моята кумица също завиждах...но добронамерено и се радвах с нея през цялата и бременост...и сега нейното слънце е и мое...обичам си го..пък и той мен.. Heart Eyes
Дано се справиш с проблема МЪЖ. Crazy

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
В БИБЛИОТЕКАТА   има доста теми по темата  Wink .

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
В БИБЛИОТЕКАТА   има доста теми по темата  Wink .
Мдаааа така сме устроени ние жените Моренски Blush Вземете не заковете /щото тя вече е ковната/ ами незнам...ИЗБОДЕТЕ ни очите с тая блиблиотека, че последните месеци само теми дето ги има там се пускат.
Библиотеката е супер...благодарско и на теб и на сънливото Слънце Hug

# 5
  • Мнения: 2 952
Да бе , дори и  философски да си обясняваме нещата има ревност, затова ние не казвахме  до след  3 месец  4е съм бременна ....защото ревността е неконтролируема 100% ...контролира се  само малко и то само в  изразяването...не  в  4уството отвътре .

Но наистина...който не може да има деца  е  страшното...,а който може  а не му е дошъл момента  нека  се радва  и да  4ака реда  си .... preggo smile3506 newsm10

Общи условия

Активация на акаунт