Влюбена във възможно най-неподходящия човек ...

  • 19 036
  • 250
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 553
Здравейте!

Ето, че дойде и моят ред да пиша в ДиС ... Не съм анонимна, защото вече ми е все тая и не виждам никакъв смисъл да се крия . Ето и моята "трогателно-ненормална" истоия:


Имам детенце на 3 години и 4 месеца. Омъжих се преди година и половина. В началото и преди сватбата всичко беше наред с мъжа ми. Постепенно той започна да обсъжда колежки, да си пише с тях постоянно в icq, да ходи по служебни партита и да се прибира на сутринта мъртво пиян. Една вечер, на рождения му ден, в къщи, бяхме поканили гости (неговите приятели), всичко беше супер (аз го организирах) и т.н.  Докато не започна да танцува "блус" с негова колежка. Танцуваха (у нас, в хола ми) гушкаха се и т.н. Аз се правех на либерална и изобщо не показвах емоция, до момента, в който негов колега не дойде и ми каза "Виждаш ли ги какво правят?! Е представи си какво правят по цял ден в офиса ..." Полудях, превъртях, изумях ... Привиках мъжа ми (тогава ми беше още гадже ) в другата стая и го попитах какво става. Той ме бутна и ми каза "оффф, стига с твойте глупости, изобщо не искам дори да разговарям с теб!". Ей, казвам ви, откачих! Падна ми пердето и започнах да го удрям. Шляпнах  му 2-3 шамара и така. Вскички гости разбраха... Аз незнаех къде съм, а той ... се изнесе от къщи. И така 3 седмици. После (не ми се разказва) решихме да се съберем и да опитаме отново. Но нищо вече не беше същото...

Аз забременях и бях супер щастлива от това...той също. Започнахме да купуваме бебешки нещица и да правим планове за бъдещето... И бебка дойде! В деня на раждането ми, той ме закара до Майчин дом, остави ме там, след което се прибра в квартирата "за да се наспи". Аз раждах около 14 часа. Той разбра, че съм родила от майка ми по телефона ... Нямаше го в болницата...дойде "по-късно"...

Както и да е, изписаха ни с бебка, прибрахме се в къщи. Тя беше трудничко бебенце, повръщаше нон-стоп и дори аспирира кърма в белия дроб и лежахме 1 седмица в болница заради това. През това време таткото ходеше на работа, а когато му казвах да дойде вечерта навреме, за да ми помогне да я изкъпем и т.н., обикновено закъсняваше или дори си идваше след фирмено парти, пиян, с обяснението "ами така се получи..."

Преместихме се в апартамента на баба ми, тъй като ни изгониха от квартирата. Мъжа ми работеше, а аз се грижех за бебето. И така 2 години. Докато не реши най-после да ми предложи брак. Е, предложи ми, аз приех и се оженихме. Бебка вече на годинка и нещо търчеше покрай нас, всичко беше поносимо, докато баща му не реши да се сбие с моите гости, те пък го набиха и сватбата беше съсипана ... (не ми се разказват детайли, наистина, няма такъв срам и ужас).

Преглътнах поредната простотия, както и да е. Дойде време да се върна на работа.. И започна тормоза : "кой е този колега, какъв е , сваля ли те, а ти него? А кой е онзи, нещо имаш ли с него?" И т.н. и т.н. нон-стоп. До там, че като ми предложиха командировка в Албания, приех с идеята да се махна от мъжа ми за малко, само за да успея да го понеса по-нататък. Да, но не помогна, проблемите се задълбочиха, все повече се карахме и т.н. и беше вече непоносимо.... До един ден, в който не заминах в командировка ... и ГО видях ...

Там, на поляната пред фирмената тента, едър, вежлив, внимателен ... ТОЙ!!! Беше обикновен човек в началото, като чу , че искам биричка, и ми донесе...човещинка  Mr. Green Не го приемах като мъж, а по-скоро като .. незнам ...

Дойде вечерта и знаете - тъмнина, огън, звезди, аз, той, погледи, неволни докосвания... Дойде зад мен и не смеех да се обърна, защото знаех, че направя ли го - край, изгарям ... Исках го повече от всичко, той беше лошото момче на компанията и същевременно той беше добият познат-непознат, интересуващ се от мен, от потребностите и желанията ми в този момент ...

Е, обърнах се и се целунахме ... Беше невероятно, невъзможно, неземно ...Влюбих се безумно ... Разбрах, че е женен ... с 2 деца... Всичко ми се срути...Не мислех за мъжа си, мислех само за  НЕГО и за това как трябва да го забравя ...

Прибрах се в София с идеята, че каквото било-било - една целувка нищо не значи и никога повече няма да го видя. Върнах се към ежедневието си. И ... получих мейл от него..после ме намери и в скайпа.... с безобидни закачки "как си, какво правиш ..."  Започнахме да си пишем и да излизаме заедно, но нищо повече от кафе и приказки. До деня, в който мъжа ми ми хак-на скайпа и ми влезе в мейла и разбра... Е тогава беше .. невероятно... "Спа ли с него, кажи???" "НЕ!" "Не е вярно , казвай какво си направила, а, кажи" (нищо не бях направила, кълна се). Но мъжа ми , убеден в противното, ме тормозеше и разпитваше всеки ден ... До там се стигна, че аз, наближавайки апартамента, се разтрепервах и разплаквах, защото знаех какви скандали и караници ще има ПАК и ОТНОВО.

И така стана, че в един момент ми писна! Отдадох се на новата си страст... тайно, грешно и ... нали ....

Малко след това мъжа ми се изнесе от нас ... Вече не е в къщи от 7 месеца ... А аз съм влюбена в другия до ушите и малко повече. Той в мен също. Има 2 деца и е женен от 15 години. Не се разбира с жена си, но децата са си деца. Виждаме се, излизаме заедно, обичаме се, но не го карам и съм далече от мисълта да го карам да се развежда и т.н. Безумно го обичам, той мен също, но ... до там ...

Идва в къщи, много ни е хубаво заедно, но не можем да се отпуснем заради 100-те причини, които се досещате какви са!

Вероятно някои от вас ще ме заплюят, други ще ме подкрепят ... Искам да ви кажа едно - в момента съм в развод, детето ми е на 3, самички сме , но не съм се чувствала по-спокойна и по-щастлива ... Това е ...

Последна редакция: сб, 30 май 2009, 08:37 от Vili4ka

# 1
  • Мнения: 22 343
Нито ще съдя....но не мога и да подкрепя.
То всъщност няма и нищо за подкрепяне....
Само не се "заплесвай" твърде много....от подобни неща, човек накрая обикновенно излиза прецакан. И с кофти чувство.
Радвай се докогато и колкото можеш на това, което имаш в момента.

# 2
  • Мнения: 25 447
Има 2 деца и е женен от 15 години. Не се разбира с жена си, но децата са си деца.

Не вярвай на таз песен любовна. Такива "неразбрани" жени имат навика ненадейно да забременяват от уж неправещия секс с тях и влюбен в друга съпруг.  Mr. Green
Ако тайната връзка с женен мъж те устройва - ОК, но ако разчиташ на нещо повече - не се надявай особено.

# 3
  • Мнения: 2 553
Не, на нищо не разчитам - не търся семейство, не търся начин да забременея, имам нужда единствено от разбиране и приятна компания...това е

# 4
  • Мнения: 96
Изживей този миг ,защото може да се окаже и твоето бъдеще.

# 5
  • Мнения: 2 448
И двамата имате деца, не ви предстои този момент тепърва да го решавате. Така, че спокойно можете да се отдадете на момента, колкото продължи. По зле с него няма на къде да стане, а щом и сега ти е хубаво радвай му се. Дори и да е за кратко, може да се окаже най хубавото ти преживяване в живота. Не си прави планове, не се надъхвай или питай обича ли жена си, няма смисъл. Щом си го обикнала такъв, радвай се докато можеш. Никой не знае какво го чака утре.

# 6
  • Мнения: 2 553
Изживей този миг ,защото може да се окаже и твоето бъдеще.

Благодаря ти , мила! За сега не мисля за това, рано ми е ... още не съм се развела и съм мнооого далече от безумната мисъл да развеждам някой друг... Това е лично решение, което всеки сам прави за себе си и си търпи последствията ...Аз не се развеждам заради него, развеждам се, защото толкова се бях примирила, че забравих коя съм. Реших сама и сега си сърбам попарата. А на любовта ми не бих причинила подобно нещо .. ако след години той сам реши - ок, ако не, каквото-такова. Не мога да се бъркам там, където не ми е мястото .. и никога не бих!

Pasinet, благодаря и на теб Simple Smile

# 7
  • Мнения: 5 710
Здравейте!
...

Вероятно някои от вас ще ме заплюят, други ще ме подкрепят ... Искам да ви кажа едно - в момента съм в развод, детето ми е на 3, самички сме , но не съм се чувствала по-спокойна и по-щастлива ... Това е ...

Здравей Величке ))))
Хубаво е, че си щастлива в момента, човек все пак има нужда и от такива моменти в живота.
От птичи поглед обаче, за мен си класическия образ на жената без самооценка, за която 'лошите момчета' са най-желани.  Да дойдат, да разбият сърце и нерви, за да се случва сериалът отново и отново.
И виж как все по-сложни ги заплиташ, как все по-смело посягаш към огъня)))) ... от лошото момче, което се натиска с колежки в твое присъствие,бие се просташки на сватбата ви, разбива ти сърцето докато раждаш 14 чааса и т.н. драматични епизоди, отиваш на следващото лошо момче - любителя на екстремното, пазеният в тайна, женения с 2 деца.. какви ли драми ще ти предложи там живота, какви ли интересности ти предстоят, какви ли нови епизоди!  Flutter

# 8
  • Мнения: 2 553
Ооо, не си ме разблара, съпругът ми е много добро момче навън, в къщи си показва македонския нрав ... А другият, в който пак казвам съм безумно влюбена наистина (това не ми се е случвало никога преди), е "лош" пред всички, но иначе е ...... нямам думи ... по-добър, мил и невероятен човек аз не съм срещала в живота си ...

Но пак ви казвам - наслаждавам се на времето си с него, до колкото ми позволява реалността, задръжките, бистрия ум и ... моралните бариери - и до там! Нито повече , нито по-малко!

# 9
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Като чета, единственото, за което може да те обвини човек, е, че толкова време си се оправдавала пред мъжа ти за неща, които всъщност той е правел всекидневно с колежките. Чудя ти се как си го издържала през всичките тези години.

# 10
  • Мнения: 96
Преживяла съм този момент,затова знам как се чувстваш.Никой не знае какво му е подготвила съдбата.Наслаждавай се на хубавите мигове и бъди щастлива пък знае ли човек......

# 11
  • Мнения: 2 553
Вес, аз съм зодия ОВЕН, борбена натура, израснах без пари в едно от "гетата" на София ... Борила съм се с всичко, не съм цепила басма на никой....а мъжа ми НЕЗНАМ ЗАЩО го търпях и му позволих да ме тъпче ... И сега хита в темата - беше ми обявил "1 месец без секс", защото не съм искала да правя разни неща, а съм прибързвала в .. леглото ... мамка му баси овцата съм и аз ! Мани не ми се разправя, че ме е срам!

Последна редакция: сб, 30 май 2009, 08:39 от Vili4ka

# 12
  • Vienna
  • Мнения: 519
наслаждавай се и се радвай на това, което имаШ в момента. кой 3нае какв още донесе бьдещето. дано да е само хубаво...

# 13
  • Vienna
  • Мнения: 519
ооо, щом си овен, винаги ще се оправиШ....

# 14
  • Мнения: 212
Изживей този миг ,защото може да се окаже и твоето бъдеще.
Точно това си помислих и аз!

Общи условия

Активация на акаунт