Хотел в Кешкемет или Сегет

  • 3 094
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 086
Ще пътуваме за България с кола с двете деца. Искаме са спим някъде по пътя, за да си починем. Дайде идея за хотел на сносна цена в Унгария, близо до границата със Сърбия.

# 1
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
www.hotels.hu/matrix

Този е в Сегет. Близо до центъра, така че може да се разходите, ако стигнете по-рано. Симпатичен град е.
Имам книжка и с други хотели, ако искаш мога да ти пратя координати.

За Кешкемет: нашето любимо място е:
www.hotels.hu/fabian

Води се В &В, но стаите са отделни, самостоятелен вход, прекрасна градина и закуска. Хората са много симпатични. Резервация е наложителна, тъй като има голяма посещаемост. Кешкемет е също прекрасен град.

# 2
  • Мнения: 1 086
Благодаря за бързия отговор.

Опитах се да отворя линковете, но ми излиза заглавната страница на сайта. И после като пусна да търся по име на хотела, не излиза нищо. Къде бъркам? Тръбва ли първо да се регистрирам в сайта?

# 3
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
 ooooh!
Не съм забелязала, че е така:
Ето в Сегед:
http://www.hotelmatrix.hu/?lang=en&page=

Фабиан в Кешкемет:
http://www.panziofabian.hu/en/hu_szolg.php

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
От коя част на Германия тръгвате?
Мисля, че по-скоро в близост до Будапеща ще ви е наполовината път.  Thinking

Градът е Кечкемет Wink

# 5
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859

А правилното произношение на унгарски е Кечкемийт. Wink

# 6
  • Мнения: 485

А правилното произношение на унгарски е Кечкемийт. Wink

Само ако ако унгарецът, който казва Кечкемийт е живял последните 40 години в Англия, например. Кечкемет се произнася и означава "козя поляна".

# 7
  • Мнения: 1 086
Както и да се казва градът, вече резервирахме хотел.  Wink

Калинка, благодаря още веднъж!  bouquet

# 8
  • Мнения: 139
Знаете ли как стоят нещата с мотелите около Сегет? Пътуваме в сряда към България и точно там се пада на половината на пътя, та искаме да преспим само в някой мотел (нямаме дори време за разглеждане на градчето). Та нещо да препоръчате, може и някой по-скромен хотел?

# 9
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Знаете ли как стоят нещата с мотелите около Сегет? Пътуваме в сряда към България и точно там се пада на половината на пътя, та искаме да преспим само в някой мотел (нямаме дори време за разглеждане на градчето). Та нещо да препоръчате, може и някой по-скромен хотел?

В Сегет ( така ли се произнася ?  Wink ) е много трудно с намирането на място в последната минута. Ние търсихме и нещо извън града, но нямаше. Този хотел, който съм написала има затворен паркинг (въпреки, че ние бяхме спряли отпред), лесно се намира (в непосредствена близост е до Новотел-а). Единствено за ядене ние отидхме в центъра (15 минути пеша)...

 SMG,
кой резервирахте, ако не е тайна?   Simple Smile 

# 10
  • Мнения: 1 086
Резервирахме Фабиан. Много ми хареса как изглежда на сайта, а и цената беше много прилична. След 3 седмици ще мога да пиша лични впечатления.  Simple Smile

# 11
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Резервирахме Фабиан. Много ми хареса как изглежда на сайта, а и цената беше много прилична. След 3 седмици ще мога да пиша лични впечатления.  Simple Smile

Ееее, супер. Благородно ти завиждам ( наистина цената е много прилична). 2007 искахме да отседнем там, но без резервация при тях не става вече.
Препоръчвам ти, ако можеш да се ориентираш за ресторанчета от Интернет, предварително. Повечето са леко скрити и не могат да се намерят лесно.

Приятно прекарване!

# 12
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
Нисти,ей тука вече се чуствам обидена. Crossing Arms

Първо не съм унгарка и второ не съм живяла в Англия нито ден. Simple SmileАма съм сигурна,че така се произнася.Няма да ти кажа откъде. smile3534  Wink

Пък за хотелите в Будапеща-има един бългаски,който е на сравнително сносни цени и удобен за бързо стигане до центъра.

СМГ,лек път ви желая.

# 13
  • Мнения: 485
Вилиан, не съм имала за цел да те обиждам. И аз не съм унгарка, но свекър ми е унгарец, роден на 20 км. от Кечкемет преди 70 години. Аз от там го знам. А, за Будапеща, ако имаш предвид хотел "Рила" - той е яко дърво. На цената, на която предлага стаи можеш да си вземеш далеч по-приличен хотел, на далеч по-централно място.

# 14
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
унгарец, роден на 20 км. от Кечкемет преди 70 години..

въъъъъъъ, няма ги още  Laughing Милия ми той  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт