Удоволетворяват / задоволяват / помагат ли ви отговорите на г-жа Фандъкова?

  • 939
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 17 592
Става дума за следната тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=401034.0

Интересно ми е... ако гласът ви на изборите зависеше само от настоящето нейно представяне, какъв ли би бил... Което е допълнителен въпрос, извън анкетата.

Въз основа на дадените отговори в тази тема, бихте ли гласували за нея?

Смятате ли, че тя добре и в достатъчна степен защитава нашите - и на нашите деца - интереси?

# 1
  • София
  • Мнения: 3 561
Тръпки ме побиват само при мисълта, че вероятно тя ще е следващият министър на образованието и науката...

# 2
  • Мнения: 562
Абсолютно не! При положение, че й зададох въпроса си 4-5 пъти, тя дори не ми отговори!  #Cussing out

Аз й заявих и в конкретната тема, че губят избиратели! След малко ще копирам един от постовете си от онази тема тук.

За мен тя няма да се погрижи за нашите деца добре!!! Изключено е! Тя не иска да поеме отговорност дори за нередността, че е нарушен квотния принцип, който САМИТЕ ТЕ ГЛАСУВАХА, а какво остава за останалото???

# 3
  • Мнения: 562
"Госпожо Фандъкова,

Тъй като отговорихте на запитване след моето, смятам, че умишлено сте избегнали въпроса ми, който Ви зададе и друга майка преди мен - казусът наистина е наболял, а проблемът е много повече от сериозен. Ако на тази нередност не обърнете внимание, не виждам какво изобщо ще разрешите. Искаме проблемът ни да бъде решен своевременно!!! Колкото и да искам да запазя спокойствие и добър тон, за съжаление виждам, че сте незаинтересована и не вярвам проблемът с "прекрачване" на квотата да бъде разрешен!
Изразявам дълбокото си разочарование и искам да кажа, че губите избиратели!

Павлина Николова"



"За съжаление много възрастната баба на съпруга ми си е "цопнала" плакат на ББ в една от стаите на апартамента, в който живее. Как да й обясня що за подигравки извършва ГЕРБ с хората??? Невъзможно е! Е - на такива хора разчитат ТЕ!!!  #Cussing out "

# 4
  • Мнения: 562
Между другото баба му едва ли си "пада" по ББ, но е такава твърдоглава (например аз й казвам, че няма да дам портокал на беба, между другото защото чаках съпругът ми да го нареже на парченца, и й обясних, че след малко ще й дам, а тя дойде да тика в устата й голямото парче), а на всичкото отгоре и не чува, така че едва ли бих могла да й обясня ситуацията!!!  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 5
  • Мнения: 131
ХА-ХА!Как да ме удоволетворява като даже неблаговоли да ми отговори след като си зададох въпроса 3-и пъти!Аи невидях много конкретни отговори - само обещания,обещания.......Много съм разочарована!

# 6
  • Мнения: 562
След като г-жа Фандъкова ни благодари за участието във форума, успях да й напиша следното преди темата да бъде заключена:
"А аз Ви благодаря, че не ми отговорихте и че вероятно, след като затворите страницата, дори няма да се замислите върху сериозността на проблема с "прекрачването" на квотата от 40%!  Crossing Arms Whistling ooooh! "

# 7
  • Мнения: 7 263
За жалост не мисля, че получих точно отговор.
По-скоро уклончиво уверение, че е чувала за въпросната практика, че зависи от МОН и МФ и т.н......
С две думи нищо конкретно и нищо, което поне малко да прилича на обмислена бъдеща позиция по темата.

Съжалявам!

Имам / все още, но неясно дали ще се запазят още дълго/ лични симпатии към г-жа Фандъкова. Чувала съм доста за професионалните и качества, също така съм чувала и доста ласкави отзиви за нея като личност.
Но в политически план / поне в светлината на тази тема/ не намирам никаква разлика със всеки един друг Народен представител.
Много думи, казващи и всичко и нищо. Никакви обещания, никакви ангажименти, нищо конкретно.
Твърде жалко, това поставя още по-силно под въпрос бъдещото ми гласуване и без това имам доста резерви.
В едни от най-важните за мен теми - образованието, децата, здравеопазване  за жалост не виждам здрава и най-вече реално изпълнима позиция от страна на формацията, която представлява г-жа Фандъкова.

# 8
  • Мнения: 562
За жалост не мисля, че получих точно отговор.
По-скоро уклончиво уверение, че е чувала за въпросната практика, че зависи от МОН и МФ и т.н......
С две думи нищо конкретно и нищо, което поне малко да прилича на обмислена бъдеща позиция по темата.

Съжалявам!

Имам / все още, но неясно дали ще се запазят още дълго/ лични симпатии към г-жа Фандъкова. Чувала съм доста за професионалните и качества, също така съм чувала и доста ласкави отзиви за нея като личност.
Но в политически план / поне в светлината на тази тема/ не намирам никаква разлика със всеки един друг Народен представител.
Много думи, казващи и всичко и нищо. Никакви обещания, никакви ангажименти, нищо конкретно.
Твърде жалко, това поставя още по-силно под въпрос бъдещото ми гласуване и без това имам доста резерви.
В едни от най-важните за мен теми - образованието, децата, здравеопазване  за жалост не виждам здрава и най-вече реално изпълнима позиция от страна на формацията, която представлява г-жа Фандъкова.

За съжаление съм на същото мнение (изключвам личните симпатии, защото нямам такива)!

До последно в темата се опитах да запазя добрия тон, въпреки че още от самото начало бях предубедена, но г-жа Фандъкова напълно оправда негативните ми очаквания! Поклон!

# 9
  • Мнения: 9 973
не видях точност и яснота в отговорите й

# 10
  • Мнения: 153
Аз също не съм доволна от отговора, който получих. Мисля, че отдавна мина времето, когато имаше хора, които се задоволяваха да им се отговаря с общи приказки. За съжаление и този кмет на София и неговия екип отново нищо съществено не направиха за разрешаването на проблема с недостига на места в градините. Също така съм убедена, че в момента, в който въпросните хора влязат в Министерски съвет (защото това се очаква да стане), ще забравят че някога въобще са чували за подобен проблем. Децата ни все така ще са без места в градините, а ние ще си пишем по форумите с поредния заместник - кмет по образованието...

# 11
  • Мнения: 7 821
Още една спам тема, дублираща "страстната", която ще Фръкне към коша ... хайде няма нужда ...
Различава я само анкетата, ще я добавя в страстната.
Моля, преместете се!

Общи условия

Активация на акаунт