Някой случайно да играе youville във фейс бук?

  • 3 383
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
 Почнах я от вчера, зариби ме приятелка която също играе от скоро и неможе да ми обясни много много какво и как се прави, а на мен съществения ми пробле е английския...........Общо взето схванах идеята, пооправям си това онова но....незнам как се печалят пари освен заплатата, незнам как да се събер с онлайн приятели и какво можем да правим. Уж си продадох ненужните мебели а не получих пари...........Купих си тапети а ми ги няма............но и парите ми свършиха......И общо взето...докато съм на работа във времето когато скучая ми се искаше да ми минава времето. И понеже се убих да търся глупави онлайн игрички дето нямат даже и пауза някои #Cussing out почнах с това, ама се нуждая някой да ми разясни....

# 1
  • София
  • Мнения: 101
Можеш да изкарваш до 200 на ден освен заплатата и чрез игрите. Печелейки игра получаваш 10, равен 5 и 0 при загуба. Гледай кой иска max 4 max. Ходи при приятелите от твоята crew (тълпа, приятели), това е като излезеш през вратата на апартамента си, там ще ги видиш. Пращай им съобщения, танцувайте и тн. Тапетите и подовите настилки са отделно от мебелите и са точно под тях в Set Wall & Floor Patern - там са ти тапетите. Приятели намираш чрез покана, играта те пита кой искаш да поканиш, преди да започне.

Успех!

# 2
  • Мнения: X
Това с Crew не ми е много ясно ама.....
това различно ли е от бъди листа?

# 3
  • София
  • Мнения: 101
 Да, различно е. Хората от твоята група (crew), става чрез покана за игра до някой от твоите приятели във фейсбук.

# 4
  • Мнения: X
А случайно да знаеш как да си продавам нещата които неискам..? Примерно столове, маси.....уж ги махам, дава ми там някакво прозорче в което е показана сума пари, но тези пари така и не ги знам къде отиват....има ли специално място за продаване, или начин?

# 5
# 6
Здрасти.Аз от много време играя тази игра и знам всичко за нея.Ако искаш да продаваш нещо даваш най горе view inventory и даваш примерно легло обаче когато ти не си си го купил не можеш да го продадеш само да го унищожиш.А а за работата вече е нова.Трябва да слага неща за ядене.Но аз ти препоръчвам да слагаш от тортите по 26 която е кафява защото не изгоря ват като курабийките и другите и никога почти не прегоряват към два дни стоят наистина.Ако имаш някакви въпроси ми пиши на пощата-konstans@gbg.bg или на facebookа ми konstans petrova  newsm47 newsm64  bigdance2 newsm18 newsm74 smile3535  animal037 cheers easter hbdtu

# 7
  • Мнения: 27
А как се местят мебелите?

# 8
  • Мнения: 1 505
Здравейте,чух,че имало във феъсбук някаква игра доста зарибяваща с ферма,това тази игра ли е,и ако не,то тогава някой чувал ли е за тая ферма?Благодаря.

# 9
  • Мнения: 195
Здравейте,чух,че имало във феъсбук някаква игра доста зарибяваща с ферма,това тази игра ли е,и ако не,то тогава някой чувал ли е за тая ферма?Благодаря.

Фермата е друга - "Farm ville". Ето темата за нея http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=443127.0

А как се местят мебелите?

Даваш горе на "Edit room" и можеш да преправяш стаята си - да разместваш мебели, да добавяш или махаш други и т.н., чрез влачене с мишката.

Търся си съседи в YoVille - ani4ka83@abv.bg  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт