Тибетска рецепта за младост - пробвал ли е някой?

  • 7 013
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 109
Здравейте, от няколко години имам тази рецепта, има я и на този сайт:
 http://magicaura.com/article/378/
Въпросът ми е дали някой е пробвал тази рецепта.
Аз изчистих чесъна и го залях със спирт. Сложих ги в стъклен буркан и го прибрах в хладилника, но понеже течността придоби един странно синкав цвят и се чудя да не взема да се натровя.
Та реших да помоля, който е пробвал, да сподели опит. Сложих освен стар чесън и няколко главички пресен, но не мисля, че това е от значение.

# 1
  • Мнения: 1 941
Момиче, спиртосан чесън в прясно мляко??? Ако не повърнеш обади ми се.... егаси

# 2
Да, аз съм я пробвала тази рецепта. Започнах миналия септември и продължих някъде три месеца. Чух за нея в предаването на Маллахов. Направих си я за повдигане на имунитета. Мога да кажа,че добре ми повлия и не съм боледувала цяла зима, а някои хоря казват, че още на първата седмица от започването са се чувствали като новородени и също така са имали голям прилив на енергия.
Целта на млякото, с което се приема настойката, е именно да притъпи неприятния вкус на чесъна, но определено няма да повърнеш от това. Зтова, ако имаш възможност си я направи, ако не ти помогне със сигурност няма да ти навреди.
Успех Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 58
Чувала съм за тази рецепта преди години,но не съм я правила.
С тези капки преди закуска newsm78 нямали да миришеш цял
ден на чесън?

# 4
  • Мнения: 1 085
Този бъркоч, ще повиши имунитетът със сигурност, но едва ли ще станеш по - млада. Цитросепт ще свърши същата работа и няма да вониш от 5 километра.

# 5
Напротив миризмата на чесън не се усеща въобще. Говоря от личен опит....
И с цетросепт съм пробвала, но за мен е много скъп и продължих с приема му само 1 месец

# 6
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Тази рецепта помня, че ми я беше давал един приятел преди години, но тогава се разпространяваше като 'тибетска рецепта за отслабване'. Самата тинктура, след като е готова, се пие по няколко капки разтворени в мляко и няма миризма на чесън, нито остатъчна миризма. Въобще, не е нито неприятно, нито нищо. И ефект няма Crazy.  А пък за подмладяване- не се подмладих, ама дали това е, защото тогава бях по-млада, че и по-наивна и по-глупава... Mr. Green.

# 7
  • София
  • Мнения: 109
А тинктурата, която правихте, каква беше на цвят, защото моята в буркана си промени цвета и спирта вече не е прозрачен, стана леко синкав?

# 8
Всичко е ок, нормално е да е леко синя

# 9
  • София
  • Мнения: 109
Добре, благодаря. Явно от нещо се окислява и затова се променя, но понеже за първи път го правя и не знаех дали е нормално. Чудех се дали не се е развалила.

Аз се надявам да има ефект, не толкова за подмладяване външно, а по-скоро за прочистване на организма.

# 10
Аз я правих тази рецепта преди 5 години заедно с майка ми.Майка ми имаше високо кръвно и след като изпи дозата спря да взема хапчета за кръвно.Но след  няколко месеца  пак започна да вдиига кръвно.
Ефекат при мен не бе положителен /аз съм добре със здравето/.След 10 дена  ми се повиши апетита,ядях непрекъснато,а  след месец  ми падна кръвното и не се чувствах добре.. Миризмата на чесън я усещах непрекъснато като се изпотя/беше през лятото/
И все пак почти изпих дозата,нали  трябваше да се подмладя. Wink Тогава бях на 40,сега съм на 45. Така беше при мен.но все пак не е лошо да я опитате може при вас да е добре.

# 11
  • в света на неограничените измерения
  • Мнения: 254
Мъжът ми  пи тази тинктура от чесън и се чувстваше много добре.

Аз се колебая защото съм с ниско кръвно, а чесанът по принцип понижава кръвното налягане.
Да не почна да плета краката посред летните жеги.

Общи условия

Активация на акаунт