Бюстове за справедливост

  • 1 671
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 723
Източник , още един .
Защо големите размери сутиени струват значително повече от малките?
Защо големите мъжки чорапи струват колкото и малките?
Оправданието с кризата минава ли в случая? Справедливо ли е изобщо?  
....или просто ние- малоцицестите сме на далавера? Thinking

(ако модераторите преценят, че темата не е за тук,
моля, нека я преместят в Кърмаческия)

# 1
  • Мнения: 2 388
Защото отива повече плат.
При тези, които сега видях по телевизията е в пъти повече. Crazy

п.п. Мярна ми се Джордан? Да не би да е лице на кампанията? Thinking

# 2
  • София
  • Мнения: 2 623
При сутиените е възможно, но пък
при детските дрехи е обратното.
При обувките също  newsm78

# 3
  • Мнения: 2 388
При сутиените е възможно, но пък
при детските дрехи е обратното.
При обувките също  newsm78

Мисля, че е по - трудоемко. Поне това ми се върти в главата, като обяснение. Може и да бъркам, но със сигурност имаше причина.

# 4
  • Мнения: 7 723
При сутиените е възможно, но пък
при детските дрехи е обратното.
При обувките също  newsm78

Мисля, че е по - трудоемко. Поне това ми се върти в главата, като обяснение. Може и да бъркам, но със сигурност имаше причина.
То по тая логика и малките сутиенЧЕТА се шият по- трудно....  Thinking

# 5
  • Мнения: 2 388
По принцип колкото е по-голямо количеството, толкова е по - малка цената за производство.
Така че, за сутиените има логика да са по - скъпи ( големите размери имам предвид ). Приемам, че едрогърдите са малцинство, така да се каже.

За детските дрехи обаче, не знам по каква логика точно да разсъждавам в момента. Thinking

# 6
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Детските стоки тук са много скъпи. Ясно що-няма къде да ходиш (за жени и мъже има пъти повече магазини и варианти, а и си ги пазят, общо взето, повече), а след 2 месеца пак ще купуваш  Confused

Нямам против да плащам по-малко  Mr. Green
По-евтини са, щото тия с малките гърди имат по-голям шанс да ходят без сутиени, което е вид алтернатива и, за да привлекат клиентела-свалят цените. Тези с големите гърди-щат не щат - купуват, що да не им сдерат повече.
Ква съм логична...

# 7
  • Мнения: 194
Не ми пука колко са скъпи нацицниците, факт е, че се намират трудно обаче. ooooh!

# 8
  • Мнения: 5 622
Моят бюст по собствените ми критерии е среден размер (за някои, голям) и не съм забелязала цените на сутиените ми да са повече от средни. Тоест напълно поносими за мен. Купувам само на една марка и да си призная даже не знам как вървят цените на останалите марки и размери, различни от моя  Wink

# 9
  • Мнения: 4 585
Големите сутиени не са скъпи, малките са евтини.
Ниската цена на мъничките сутиенчета е компенсация за мъжете на жените с малки цицета,
един вид. Утешителна награда.

# 10
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 336
 Значи жените с малък бюст трябва да се чустват поне добре като плащат по малко пари. Защото веднага се изпарява мисълта защо не си направя изкуствени цици и като видиш цената се радващ че имаш малко по природа Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
/поне да се успокоя по някакъв начин/

# 11
  • Мнения: 4 585
Браво, току що постави форумски рекорд с 40 тъпкалящи се от смях човечета.
Ако имаш пари за силикон, цената за сутиен едва ли ще те спре.

# 12
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 473
Хич даже не е справедливо-освен, че се намират трудно големи размери, са и по-скъпи, за сметка на това и повечето са доста грозни(в стил баба ми-приличат на палатка с 4 ръба Crazy) Повечето хубави модели са на малки размери сутиени -разни бродерийки, цветчета, дантелки и т.н. Много по-голямо разнообразие от модели и цветове Crossing ArmsА ние, цицестите освен че обикаляме повече докато си намерим, трябва и да платим доста за удоволствието, не е честно Naughty

# 13
  • Мнения: 6 438
Браво, току що постави форумски рекорд с 40 тъпкалящи се от смях човечета.
Ако имаш пари за силикон, цената за сутиен едва ли ще те спре.
Точно.  Peace

Ако са естествени-рисковете на природата.

# 14
  • София
  • Мнения: 38 210
В "На пазар" има цяла тема за трудното намиране на големите размери.
Аз не съм баш от най-големите в обиколката, обаче и аз се чувствам онеправдана!
Влизам в магазина - гледам супер сладурски сутиен, мой размер.
Пипам го - ми той целия подплънка!
За мен няма място даже! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт