До майчетата в Париж

  • 465
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 460
Момичета, имам нужда от помоща ви newsm03
Нашият тати си идва от Париж след десетина дни, решил е тази седмица да е за купуване на подаръци, обаче и хотела и офиса му са в централната част, харесал е от магазина на Дисни Бас Светлинна година за Роско. Моля ви кажете от кой магазинчета сте доволни и от къде купувате на дребосъците си играчки, дрешки и джунджории newsm71
Когато бяхме в Италия много отдавна най хубавите подаръци купихме от нетолкова централната част на Милано и малките градчета, който разглеждахме през почивните дни, та предполагам че и в Париж няма да е по различно. А сме решили този път да им купи много много неща, защото дребосъците са най ощетени от командировките.
Благодаря ви smile3525

Последна редакция: чт, 25 авг 2005, 08:48 от paraplanercheto

# 1
  • Мнения: 5
Probvah se da vi otgovoria no ne znam dali uspiah zatova zapotchvam otnovo.Ne znam mnogo magasini i ne znam dali sa nai dobrite no chte vi kaja za tezi koito znam.
Monoprix(ima go navsiakade)
Catimini(imat magasin na La Defense- markov magasin,nechtata sa im pleteni interesni sa : http://www.catimini.com/)
La redoute ( srevnitelno za chirokata masa imat drechki , houbavi sa)
Natalys (malko skapitchak e pak s drechki)
Toy'S R US ( orgromen magasin imat vsitchko, kato hale e no ne sam go posectavala)
Auchan i Carrefour ( soupermarketi imat sravnitelno evtini nechta (drehi i igratchki))
Za drougo ne se sechtam.

# 2
  • Мнения: 1 017
Почти няма какво да допълня след lilas  Simple Smile
Моят съвет е съпруга ти да хване метрото до Дефанс и там има на няколко етажа каквото ви душа иска и то на едно място без да обикаля по улиците и да се лута:)
 Успех в пазаруването! Grinning

# 3
  • Мнения: 460
Lilas, Nadin, много, много, много ви благодаря newsm51
Чакам с нетърпение да се появи съпруга ми в кю-то след около час и ще му пратя всичко Simple Smile))
Страхотни сте, много ви благодаря Grinning

Общи условия

Активация на акаунт