Ремонт на покрив на къща

  • 41 176
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 270
Някой ремонтирал ли си е скоро покрива?
Актуални цени?
Препоръчайте ми майстори за ремонт на покрив на къща, по-скоро подмяна на цялата конструкция и направо нов покрив.
Става въпрос за 2 км от София.
Предварително ви благодаря  bouquet

# 1
  • Мнения: 10
Здравейте, видях молбата ви и няма как да не се похваля от фирмата, която на скоро работи за нас. Искам да ви помогна именно защото преди да открия тази фирма попаднах на безотговорни майстори, които ме изкараха от равновесие. Та така да ви препоръчам тези хора, отговорника на тази фирма се казва Румен Петров ето и телефона му 0898502426.

# 2
  • Мнения: 4 138
записвам се да следя темата.

# 3
  • Мнения: 1 269
Ха, интересна тема! На нас ни предстои подобен ремонт, но в Пловдив в Стария град.

# 4
  • Мнения: 28
миналата есен ремонтирахме покрива на къщата. взеха ни 10 лв. на кв. метър за труд. материалите си купихме сами. незнам към момента доколко е актуална тази цена. не мога да ти препоръчам бригада, защото съм много далече. моят съвет е предварително да си измерите квадратурата на покрива за да няма впоследвие спорове и излишни нерви.

# 5
  • Мнения: 10
аз само да добавя, че цените на тази фирма, за която става въпрос бяха значително по-ниски от тези на останалите. Чесно казано ако не ми я бяха препоръчали мои познати нямаше да се занимавам с нея защото ми се искаше да свършва този ад и бях готова да дам луди пари. Но сега съм много доволна а и ми дадоха гаранция, за извършения ремонт, подписахме договор и всичко както си му е редът.

# 6
  • Мнения: 8 999
Преди две години един млад господин от ромски произход ми ремонтира моята част на покрива. Човекът дойде на срещата точен до секунда, огледа, даде препоръки, след това си направи оферта, сключихме договор за цена и срок, а после страшно педантично си свърши работата. Сам си набави нужните материали, пренесе си ги на покрива и заработи като машина. Направо не повярвах на очите си, но все пак имаше сериозни препоръки от мой познат. Ако се интересуваш, мога да ти дам координати на лични.

# 7
  • Мнения: 4 138
и на мен, и на мен координати моля Praynig

# 8
  • Мнения: 9
за Пловдив и регион мога да дам информация и координати ако някои иска да пише на лични

# 9
  • Мнения: 10
дайте ги тук да ги имаме

# 10
  • Мнения: 9
0878436527 момчето се казва Даниел занимават се със всякакви ремонти

# 11
  • Мнения: 10
от къде е този Даниел?

# 12
  • Мнения: 10
matakosmata , ако ги имаш координатите даи ги насам

# 13
  • Мнения: 4 916
Миналата година сменихме целия покрив, но във Варна. Не си спомням колко идваше на квадрат, помня какво облекчение беше, че не заваля нито веднъж.

# 14
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
В момента се ремонтира покрива на къщата ни. Наистина е облекчение хубавото време  Laughing Още повече, че мъжът ми сам си прави ремонта и нещата вървят малко по- бавно.

Общи условия

Активация на акаунт