Кои са прякорите,с които са ви наричали?

  • 3 900
  • 69
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 192
И какви са били основанията за това ?
Сещам се само за два мои:
Харисън Форд - заради това,че и неговият нос е закривен леко на дясно,моят също...
Електронче- защото съм по импулсивна и емоционална,почти отрицателно заредена частица...
Да се видим сега кой какво представлява в очите на околните  #Silly

# 1
  • Мнения: 4 916
Имах една значка (помните ли значките  Laughing) с Мравката Ферди - известно време ми викаха Ферди и това беше, постна работа е  при мен.

# 2
  • Мнения: 2 123
Баджо(на футболиста), защото играех на виенска и биехме момчетата.Така си и остана.

# 3
  • Мнения: 592
В училище известно време ми викаха Пос/т/ния - баща ми беше вегетарианец, а и името ми веднъж съзнателно или не, беше грешно напечатано вместо Росен - Посен и така стана. Сега в работата известно време ми казваха педанта - зад гърба ми де! За други не знам. Пред мен никой нищо не е казвал!

# 4
  • Мнения: 3 521
Дрисла. Flutter казано с много любов

# 5
  • Мнения: 1 813
В момента имам 2

"Слабеев" - от хората в зала,защото постоянно топя кг,а според другите посетители нямам нужда.
"Дребното" - от повечето колеги понеже всички са с 20+ години повече от мен.

# 6
  • София
  • Мнения: 18 679
Никога не съм имала прякор Confused Е, като мънича нашите ми казваха Дучето, което според мен беше съкратено от сладурче, а според мъжа ми е имало друго значение Twisted Evil

# 7
  • Мнения: 292
В гимназията ме наричаха Шуши... Joy  (Продиктувано,от имитациите ми на "пеперудка".) Също така и съм изтърпявала в началното училище следните:моливчето,мъркуч,дългуч и т.н.Просто бях винаги най-високата в класа,имаше и момчета,по-ниски от мен...(Сега съм 1.76,не съм свръхвисока Whistling)
За тези се сещам.

# 8
  • Мнения: 1 860
 Бъхи, от бълха, защото съм била дребна... Sick Излишно е да казвам, че го мразех.

# 9
  • У вас,че да видиш хубуу ли е!
  • Мнения: 285
Като малка не съм имала прякори,ама сега ми викат Газка или Гази..заради един ник в един форум! Mr. Green
О,да...баща ми ми вика Дунди! ooooh!

# 10
  • Мнения: 2 448
Не съм имала прякори, но сега някои хора, които знаят истинското ми име, се обръщат към мен с "Паси".  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 2 590
Бенджи, но го употребяват само баща ми и сестра ми. А прякора ми излезе, защото много гледах "Бенджи, Закс и звездния принц"  Mr. Green Естествено любимец ми беше Бенджи.

# 12
  • Мнения: 2 401

 Joy ама мнооого ми хареса. Може ли и аз така да ти викам, кога се пофалиш пак с некъв мижав трицифрен процент?  Wink
Аз съм имала много прякори, най-популярните бяха мъжки. Нали съм една такава мъжествена...

# 13
  • Мнения: 17 546
Като дете не съм имала прякор никога. Дори галено име не съм имала. Аз и името си не харесвам. (за кой ли път го казвам Embarassed ) Едва сега приятелки ме наричат Джу или Жужо. Харесва ми! Crazy

# 14
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Паганини. Причината е ясна. Като малка ходех на цигулка.
Тогава, признавам си, много страдах, че ме наричаха така, защото усещах подигравателния тон.
Да, малка и глупава съм била, вече знам.

Общи условия

Активация на акаунт