Как протичат прегледите при хомеопата?

  • 727
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 541
Здравейте,
мисля да направя рязък завой и да премина към лечение на 4 годишния син с класическа хомеопатия.
Запознах се с информационната тема, доста приятелки са ми говорили, една даже май и някакъв курс кара, но все още не съм се спряла на специалист.
Освен това не намерих информация как точно протичат прегледите , знам за интервюто, но след това какво се прави:
- всеки път ли ходите на място при проблем - имам приятелка, която контактува с хомеопата по скайп и така изписва лекарства - това ок ли е според вас?
- правят ли изследвания, ако не - вие правите ли успоредно някакви изследвания...
- какво се случва по празници, отпуски и т.н.
Може би се притеснявам повече от нормалното, но тъй като искам да се заемем сериозно, а все пак е нещо напълно ново и затова ми е притеснено.
И не на последно място, като ми отговаряте на въпросите, бихте ли посочили вие кой хомеопат посещавате, за да си попълня базата данни... Joy Joy наистина съм взела един тефтер и имам 5 имена от форума и това е.... Mr. Green

# 1
  • Мнения: 7 914
Naneto

 намерението ти е прекрасно Peace

 -  аз съм в чужбина и лекувам себе си и детето си с хомеопат от БГ...по скайп Mr. Green -  тка, че проблем няма Peace
- не правя никакви изследвания Peace само ако е за детето и хомеопатката ме посъветва, отивам на лекар -  да го преслушат или да му видят ушичките, понеже самата тя не може да го направи в моята ситуация
 - не ми се е случвало да и ползвам услугите в извън работно време(т.с. случи се веднъж след конституцията , - аз и оставих войсмейл, тя ми се обади)

за кой град търсиш хомеопат? Thinking

# 2
  • Мнения: 2 614
Naneto, моите хомео и двете лекуват с радиестеция и комуникирае често само по телефон. За щастие, досега проблеми не сме имали. Лошото е, че тази, която е в София от дълго време не приема повече пациенти!  Peace
Успех в избора на хомеопат!  Peace

# 3
  • Мнения: 1 541
търся за София. Значи съвсем няма преглед... бррр, не съм предполагала, но ми е трудно да го приема. Но ще опитам де, така че очаквам още отговори и препоръки.

# 4
  • Мнения: 730
Моят хомеопат/ класически/, след  подробно  интервю назначава нужното хомеопатично лекарство. След определен период от време го посещавам за проследяване, дава ми много консулти и по телефона.
 Всеки хомеопат си има почерк все пак.  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 7 914
търся за София. Значи съвсем няма преглед... бррр, не съм предполагала, но ми е трудно да го приема. Но ще опитам де, така че очаквам още отговори и препоръки.
Crazy не мисли, че е толкова лесно...трябва известно време за да свикнеш да опишеш правилните симптоми -  понеже без правилното им описание лечението се забавя Peace

# 6
  • Мнения: 1 541
Да, така е, звездичке. Голяма настройка ще трябва.
Е, няма ли кой да препоръча хомеопат за София?

# 7
  • Мнения: 150
Naneto точно преди седмица тръгнах и аз по този път-заради дъщеря си.Първото интервю продължи час и половина-то имаше още въпроси ,но Мими повече не я свърташе на едно място.Хомеопатката искаше да поговорим и насаме,така че днес отново се видяхме.И ни вика във вторник,за да й даде лекарство.Също и говорихме  за домашната ми аптека-ние доста често пътуваме и си имам "отряд за бързо реагиране" HugНо най-важното е ,че ви трябва време да се опознаете-на теб,детето и хомеопата и да изградите система на връзка!Защото ако не вярваш няма да има ефект /а и финансовата страна на въпроса не е за подценяване Wink

# 8
  • Мнения: 1 541
А детето през цялото интервю ли трябва да е при хомеопата. Аз Марти не го виждам час и половина да седи и аз да си говоря с някой.

# 9
  • Мнения: 730
Всичко протича много по-лесно и безпроблемно, не се притеснявайте. Необходимо е единствено  готовност за хомеопатично лечение.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт