Тривките

  • 20 163
  • 68
  •   1
Отговори
  • Мнения: 471
Здравейте  Grinning

Аз всяка седмица използвам тривка, много съм доволна Peace .. почиства ми кожата от всякакви замърсявания  Mr. Green и ми е любопитно
Колко често ползвате тривка и Каква е вашата тривка?Доволни ли сте и как действат на вашата кожа ?

# 1
  • Мнения: 157
тАЗи дума за пръв път я чувам! EmbarassedИмам една ръкавичка, но няма никакъв ефект върху моята кожа. Ако някой сподели марки, от които е доволен, ще е много добре

# 2
  • Мнения: 1 670
Ползвам през ден ръкавица от естествена коприна, Силк Върджин е моята, страшно съм доволна, сваля всякакви мърсотии, прави кожата гладка и мека  Peace

# 3
  • Мнения: 1 416
Не мога да си представя изобщо да се изкъпя без да ползвам ''тривка'' Laughing Ползвам гъба луфа, ръкавица!

# 4
  • Мнения: 1 817
Ползвам ексфолиращата ръкавица на Ейвън,върши чудесна работа Peace

# 5
  • Мнения: 1 310
Всяка вечер използвам това 

 Peace

# 6
  • Мнения: 471
Леле хора като ви слушам - "ексфолиращата ръкавица" , "ръкавица от естествена коприна" - направо  Embarassed

Аз използвам някаква обикновена даже незнам от какво е  hahaha ... ама въпреки това и на мен ми върши работа   Mr. Green

# 7
  • Мнения: 311
Не мога да си представя изобщо да се изкъпя без да ползвам ''тривка'' Laughing Ползвам гъба луфа, ръкавица!
същото  Flutter

# 8
  • Мнения: 4 111
Всяка вечер използвам това 

 Peace


И моето е подобно, но не го използвам всеки ден.

# 9
  • Мнения: 183
И аз ползвам ръкавицата Силк Върджън, прочетох за нея точно от КМ и съм много доволна. Наистина сваля мъртвата кожа перфектно. Допреди да се информирам за тези неща, ползвах обикновена тривка от хавлиен плат, но с нея ставаше много трудно и ме хващаха нервите всеки път.

Всяка вечер използвам това 

 Peace


А това не е ли от тези най-мекичките гъбки, които правят много хубава пяна, защото прилича на такава? Ако е така, то аз съм я ползвала само като гъба за душ-гела си, иначе не можеше да върши работата на тривката. Може и да греша, разбира се!

# 10
  • Мнения: 29
Всяка вечер използвам това 

 Peace

   това го ползвам вместо гъба, то си е задължително да си разпеня хубаво душ гела , но един път седмично ползвам това много съм доволна, не е като тривките от едно време, тогава много мразех .

# 11
  • Мнения: 1 247
И аз ползвам тривка Mr. Green

# 12
  • Мнения: 1 085
Ненавиждам това нещо. Къпя се 2 пъти дневно и нямам нужда от тривка.

# 13
  • Мнения: 4 292
Не обичам тривки, ръкавички и разни такива. Но пък ползвам редовно ексфолиращ душ-гел.

# 14
  • Мнения: 419
Брее, че нови думи научавам всеки ден от този форум!  Mr. Green
Тривка значи...  newsm78
Сетих се за една друга дума - та спарче ползва ли някой? а теляк?  Joy
А сега за протокола, ползвам копринена ръкавица веднъж седмично.

Общи условия

Активация на акаунт