КАСПЕЛА

  • 1 068
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 23
Какво вие мнението за клиника Каспела.,и за доц.Доиков?/На дъщеря ми там ще и прамахнат третата сливица.....и съм малко притеснена!!!!

# 1
  • ПРИ ЛЮБИМИТЕ ХОРА
  • Мнения: 179
Проучи много добре за лекарят, защото аз останах със смесени чувства, но от друг лекар и друго отделеине!

# 2
  • Мнения: 793
На племенницата ми преди 3 години там и премахнаха сливиците (не помня името на лекаря) ,но останаха много доволни. Peace

# 3
  • Мнения: 1 978
Водих сина ми няколко пъти в тази клиника-първия път му махнаха третата сливица, а наскоро му откриха бактерии. Лекаря беше д-р Кулов. Първия път останах с добро впечатление от отношението, но сега-твърдо НЕ!!! При положение, че пътуваме от Бургас, можеше да ми отдели повече от 10 минути за преглед и да ми обясни по-подробно всичко, а не втория път, когато майка ми води малкия да и казва, че не съм го разбрала. Не мога да си кривя душата ,че му взе секрет доста по-професионално от бургаските и му откри проблем, надявам се и лечението да е правилното. Ако следващ път ми се наложи да посетим клиниката, определено няма да отида при д-р Кулов

# 4
  • Мнения: 30
Здравейте, детето ми се роди със секрет в едното ушенце, беше на 12 дена когато го заведохме в Каспела при доц.Дойков , много добър лекар ,всичко ми обясни , как се е получило и т.н ,миналия месец също го заведохме на профилактичен преглед при него -всичко беше ОК.
Обаче той не робати със здравната каса, таксата е 25лв , при него също работи доц. Милинич ,тя работи със здравната каса

Общи условия

Активация на акаунт