Петимата тибетци - ритуали за младост, жизненост и добра форма - 2част

  • 87 904
  • 744
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 533
Здравейте, момичета!
За първи път се включвам, исках да споделя и моя опит с тибетците  Wink Първоначално малко ми се виеше свят, но сега не само че ги правя без особени усилия, но и усещам невероятен прилив на енергия Hug Тонусът е налице, поддържам и кг, така че пожелавам успех на търпеливите и ентусиазираните  Hug

# 2
  • Мнения: 818
Презаписвам се и аз.Правя ги по 11 пъти.

# 3
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
 Peace

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Запис и от мен. Стигнах до 12

# 5
  • Мнения: 564
  Здравейте  Hug
Отдавна следя темичката, даже бях започнала да практикувам сутрин, но нещо занемарих упражненията напоследък  Tired Обещавам да се стегна и за новата тема да съм сериозна!  Peace

# 6
  • Мнения: 673
Здравейте и от мен на всички тибетки:)

Записвам се в новата тема! След 1 месечна пауза пак съм на линия с упражненията. Правя ги сутрин и за всички, освен за 5тото стигам ро 21 пъти. Понакога, когато нямам сили ги прая по 15.

Скоро ще споделяме отзиви!  Peace

# 7
  • Мнения: 49
Здравейте момичета,вчера препрочитах книжката. Досега понеже не се е споменавало има едно мотивиране допълнително на седемте чакри със звуци .

 "Прави, изпълнете гърдите с въздух и издишайте бавно произнасяйки звука “О-ммм...". Издишайте наполовина, с "О..." и останалата половина с "Мммм...". Почувс¬твайте "О..." да вибрира в целия гръден кош и "Мммм..." в носните кухини. Това просто упражнение спомага изключително за хармонизирането на седемте чакри и ще усе¬тите ползата от него от самото начало. Не забравяйте. Вибрацията е важна, не актът на пеенето, нито значението на звука".

Споделете някой дали го е практикувал и разбира се отзивите .  bouquet

# 8
  • Мнения: 13 683
И аз се записвам.
Не съм много редовна, но когато се сетя и намеря време се старая Simple Smile
От юни съм решила - всяка сутрин Peace

# 9
  • България
  • Мнения: 3 617
 Hug ей, сега ги врътнах тибетците  Wink

# 10
  • Мнения: 7 700

3ти ден редовна  Crazy

# 11
  • Мнения: 0
Трети месец тибетстваща  newsm53

# 12
# 13
  • Мнения: 440
Ето ме и мен.Правя ги всяка сутрин по 10 пъти.Досега резултат не виждам,но съм търпелива.Да се похваля - записах се и на курс по йога.
Лек ден на всички тибетки Peace

# 14
  • Мнения: 12
От две седмици ви чета.Свалих и двете книжки.Приемете ме във вашите редици.В началото започнах много ентусиазирано и правех по 15 пъти всички тибетци, с изключение на първия който беше 21. Усещах се много жизнена и енергична.Болките в кръста почти отшумяха и ето от два дни отново се появиха. Намалих бройките на 6 и ще видим.Просто тялото ми се съпротивлява. Нещо сигурно правя не както трябва. Може би това, че преди не съм тренирала от поне една година и съм забравила какво е натоварване?Дайте съвет моля!

Общи условия

Активация на акаунт