Коремчета по седмици

  • 1 684
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 336
Момичета вижте какво намерих (как порастват нашите коремчета)
http://www.maternitygallery.com

# 1
  • Мнения: 296
Готин е сайта, ама мойто коремче малко ми се стори в сравнение с тези на снимките, ама те са снимали сигурно американки LaughingОтивам да хапна нещо Blush

# 2
  • Мнения: 582
Много е интересно.
Ох, добре че са снимани и слаби, без корем като мен, че иначе се бях шашнала. Погледнах първо 15г.с. (в която съм )и има само на 2 с големи тумбаци и направо изумях. Та, после погледнах 14г.с. и видях такива като мен Simple Smile

# 3
  • Мнения: 3 423
аз съм от дебелите коремчета и се успокоих като видях ,че и на други им личи Simple Smile

# 4
  • Мнения: 7 186
И моят корем ми се струва малък, като сравнявам със снимките. Thinking
А какви стрии видях на няколко снимки, уплаши ми се окото направо. ooooh!

# 5
  • Мнения: 8 505
Ей,много огромни тез кореми,бе!Аз сега сравних мои снимки отпреди да вляза да раждам (точно 41 седмици) и едва се вместих в 35.седмица по снимките в сайта.А дребното се роди 3,5 кг.

# 6
  • Мнения: 910
много големи кореми бе? Аз направо се ошашках с моето коремченченце newsm78
много плашлив саит #Crazy

# 7
  • София
  • Мнения: 2 958
Егати коремищата. Още от 12-та седмица  Shocked А стриите са отвратителни. Аз наскоро видях резултата от такива стрии. Момичето беше родило преди 5 години и все едно и бяха спукали корема и кожата си висеше увиснала!  Sick

# 8
  • София
  • Мнения: 6 249
Ако искате погледнете още един голям корем - няколко часа преди да ми започнат родилните болки. http://www.bgphoto.net/request/photo/5552/15044/756793/.jpg  Sunglasses
Може би трябва да отбележа, че бях близо 30 кг. + и бебока се роди 4,050 кг.

# 9
  • Мнения: 213
Ей, тия кореми направо ме Shocked
Аз и без това се бях притеснила, че корема ми е доста малък, а като видях и снимките още повече. Но явно не само на мен ми се виждат огромни  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 4 428
много големи кореми бе? Аз направо се ошашках с моето коремченченце newsm78
Абсолютно, а аз си мислех че още от рано съм се окръглила отпред Shocked Аз направо съм плоска в сравнение с тях.

# 11
  • Мнения: 910
Абсолютно, а аз си мислех че още от рано съм се окръглила отпред Shocked Аз направо съм плоска в сравнение с тях.

а ти си още в трети масец пък аз в пети и тепърва започва да расте коремището #Crazy вярно че за две седмици смених два размера, ма то пък чак толкова smile3556

# 12
  • Мнения: 592
Разгледах сайта и се шашнах. Та аз мислех, че имам голям корем т.е. всички ми го повтарят: "Ти да нямаш близнаци, ама те да не са две" и т.н.Боже, трябва да им покажа този сайт......

# 13
  • Мнения: 1 031
Леле а аз си мислех че имам голямо тумбаче, а то какво излезе  Joy
Сега сериозно - големината на коремчето зависи от структурата на човек. При всеки е индивидуално Simple Smile

# 14
  • Vienna
  • Мнения: 266
И аз съм с много малък корем, дори в сравнение с мои приателки и познати а съм в 37г.с., но доктора каза,4е Беб4о се развива нормално и си е намерил място, даже е с 300гр пове4е от седмиците си, ама  никой не ми вярва, 4е съм в 9ти месец!

Общи условия

Активация на акаунт