Какви "овлажнители" е добре да се ползват?

  • 1 205
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 75
Здравейте , извинявам се за темата, ако някой реши, че е неудобна. Итината е , че и за мен е - неудобна, проблемът ми е , че и за гинекологът ми бе - неудобна (сменен вече...), резултатът е , че това вероятно е проблем на много жени и ми се ще, да разбера, дали и как някоя от вас го е разрешила.
Става въпрос за жени с различни гинекологични проблеми , които по една или друга причина имат оскъдно овлажняване ... или  различни болки, ранички и т.н., сигурно има и по-лоши неща, при които  нормалният акт предизвиква болка и е добре да се добави ... допълнителна "влажност". Обръщам се в този подфорум, защото искам да ми отговарят само жени с проблемно забременяване и такива, които са се преборили с него - какви 'овлажнители' е добре да се ползват , защото моят гинеколог, каза, че всички овлажнители, съдържали ... (забравих го ), еди какво си вещество, което само по себе си - "убивало" сперматозоидите.  Rolling Eyes -> става въпрос за стандартни овлажнители, които се закупуват от аптеките, вече и на касите в големите магазини  ги продават и т.н. А въпросът ми е - какво може да ги замени?! newsm78
Моля ви - дайте съвети, защото всички ние тук лекуваме едно или друго , последното което ни трябва е нещо, което ни помага , в същото време да  ни вреди на заветната мечта да имаме и дете. Моля, всяка , която не се стеснява да сподели своя опит.  loveuuu Съжалявам, знам, че темата е доста интимна, но е пряко свързана със здравето и особено с нашите ОГРОМНИ ПРОБЛЕМИ - дългото чакане на две чертички, да не споменавам за периодът на дългоочакваната от мнозина овулация, която си иска своето... Каквото и да ползвате - споделете опита си - положителен или отрицателен!
Благодаря на всички, които ще се включат, това ще бъде наистина благородно!  bouquet

Последна редакция: пн, 25 май 2009, 17:55 от L`AMOUR

# 1
  • Мнения: 4 651
Мисля, че са прави, не е добра идея да се ползват овлажнители, когато целите забременяване. Не е ли по- добре да се търси решение на проблемите, които налагат ползване на овлажнители?

# 2
  • Мнения: 191
Скоро четох в гугъл за овлажнители които са препоръчителни когато се бебеправи,това са зехтинът и белтъкът.Лично аз не съм пробвала но предполагам че има и такива.Пишеше че белтъкът се оставял да се затопли на стайна температура преди употреба.Ще потърся темата и ще ти дам линк.Не се притеснявай да питаш каквото и да било,няма нищо срамно в това човек да иска да научи нещо което ще му е от полза.  Hug

# 3
# 4
  • Мнения: 75
Паулинке, благоадря ти много мила, за потърсената информация. Само за допълнително инфо: забелязах, че в магазините има два вида зехтин, от повече от година съм на план: "свикване  с вкуса на зехтина" и сипвам във всичко по малко олио и по-малко зехтин, за да премина след това изцяло на зехтин, с изключение на пърженето. В началото е малко странен вкусът, но после се свиква.
Та забелязах, че досега сме си купували, все от един гръцки, в голямо ракиено шише - с  марка: РОДОН , а сега сме взели , един ; АРТЕМИС , оказа се , обаче , че на артемиса, отдолу с дребни букви пише : киселинност : 0.8 до 1 % ,  май , не запомних точно цифрите. Това наличие на кисленност ме плаши, може би не бива да използвам точно този. Иначе знам, че много жени си мажат със зехтин кожите и косите си за подхранване.

Последна редакция: ср, 27 май 2009, 19:27 от L`AMOUR

# 5
  • Мнения: 191
Аз за това несмея да използвам каквото и да било че вече всичко е фалшиво и да не си бия главата после.

Общи условия

Активация на акаунт