Социалната програма за отглеждане на дете до 3 год. възраст

  • 3 798
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 84
Здравейте. Аз съм майка на 2 год. момиченце.
На 3 март навърши 2 годинки и реших да се възползвам от програмата за гледачка до 3 год. възраст. Подадох молба на 4 март....Но и до ден днешен няма отговор молбата ми. Служителката ми се оправдава, че няма отпуснат бюджет. Ако има майки, които са пуснали такива молби моля да ми пишат. Аз съм от Кубрат /Разградска област/. Чудя се само в нашия край ли недостигат тези бюджетни пари? Вече незнам какво да правя. Почнах работа, а малката ЗАСЕГА я гледа баба и. Но и тя ако си намери работа незнам какво да правя.
Моля ви информирайте ме по въпроса с финансирането на тази програма.

# 1
  • Мнения: 55
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=371157.0- това е темата, има много такива като теб Simple Smile

# 2
  • Мнения: 84
Не мога да повярвам на това, което НЕ СЕ случва. Вече три месеца чакам. Уж програмата е за подпомагане на семействата, а то  само празни приказки и нищо. Чудя се още колко ли ще чакаме..

# 3
  • Мнения: 2 124
Финансирането на тази програма е спряно, ОБАЧЕ като обещаваха биха тъпана по всички медии, а сега се спотаяват, за да могат тези, които не са опрели до това да си мислят, че все пак видиш ли прави се нещо по социалните въпроси. Няколко късметлийки пуснали документи още при стартирането участват в програмата и толкова.
Определено не се надявайте и търсете алтернативи.

Общи условия

Активация на акаунт