неспокоен сън на бебчо преz деня

  • 392
  • 3
  •   1
Отговори
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
искам да питам, майчета..... бебчо преz нощта спинка ( пу_пу ) само с едно две кърмения, беz да мрънка, т.е. zдрав сън, но преz деня е като малко коте...нахранва се, zаспива, но съня е неспокоен и zапочва да проплаква от време на време.....после като се успокои zапочва да се усмихва......дали са колики наистина ? това е от няколко дни, в акото има нещо като слуz, дали не съм го простудила ? Sad

# 1
  • Мнения: 109
Здравей миличка,и ние сме така само на 23 дни сме а сме хитри като лисичета.Ние също през деня сме неспокойни но като сме на ръце си мълчим.Даже в момента плаче защото го оставех на леглото буден.Ние имаме колики и давам саб симплекс но не реве защото има колики.Като се нахрани спи около двайсетина минути и се размрънква.Просто характер.Ако ми е в ръцете или лежи на мен гласа не му се чува а и да го разхождам много му харесва но на ръце.

# 2
  • Мнения: 573
И ние сме същите.На 20дни сме а сме толкова хитри Crazy.От сега обичаме на ръце .Като го кърмя и заспива,само докато го сложа в кошетката и вече е ококорил ей такива очи ShockedИ започва едно разнасяне на ръце.....незнам как ще се отучваме.Извинявам се с това че сега сме с колики и иска повече внимание ,но после .............

# 3
  • Мнения: 2 220
И при нас положението е същото. През нощта спи непробудно, но през деня... Само мрънка, а ако случайно заспи, е за малко. Виж, ако е на разходка, няма проблеми, но може ли все навън. А зимата? Явно няма какво да се прави. А моя дребосък няма и колики, така че съвсем не мога да си обясня това поведение. Ето, сега го излъгах да спи в кошницата, да видим до кога. Абе, да са живи и здрави, малко да порастнат, че сега дори не можеш да ги забавляваш - само се чудя какво да го правя, когато е буден.

Общи условия

Активация на акаунт