Интимен женски проблем, моля ви за съвет

  • 2 872
  • 15
  •   1
Отговори
проблема е следния.. от няколко дена насам усещам подуване и изключителна чувствителност в интимната област,  бельото или по-тесните дънки, дори с ежедневна превръзка ме убиват. пробвах с крем Здраве, няколк последователни намазвания, имаше мааалко подобрение, обаче забелязах много неприятно изсушаване на нежната кожичка и реших да спра, помислих че всичко е приключило. но след днешната баня пак е както преди, дразненето вече е непоносим сърбеж. незнам какво да правя. дайте някой съвет и от какво може да се е получило това. Sad Sad Sad Sad Embarassed Embarassed Embarassed

# 1
  • Мнения: 5 393
Отиди на лекар. Най-вероятно са гъбички.

# 2
  • not found
  • Мнения: 581
Като съм имала гъбички симтомите са били такива , но най-добре е лекар да го каже това  Simple Smile

# 3
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Отиди на лекар. Най-вероятно са гъбички.
Подкрепям и аз.

# 4
  • Мнения: 1 740
Отиди на лекар. Най-вероятно са гъбички.
Peace и аз така мисля.

# 5
  • Мнения: 2 241
И аз съм за лекар  Peace но е възможно да е от интимната козметика, която използваш. Веднъж се бях измила с нещо, не помня точно какво, някакъв интимен сапун беше с доста силен аромат и се подух страшно много, освен това имаше и много неприятно щипене. На следващия ден ми мина.
Виж какво ще стане ако смениш интимния сапун.

И разбира се не е лошо да отидеш на лекар.

# 6
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Отиди на лекар. Най-вероятно са гъбички.
..това е и мойто мнение

# 7
  • Мнения: 102
Това са гъбички отиди на лекар ще ти изпише подходящо лечение

# 8
  • Мнения: 3 157
Отиди на лекар,разбира се и спри да се мажеш с кремове,пък макар и Здраве-това е цинков крем за подсичане на кожа,не на лигавица,каквото разбирам,че ти си мазала.

# 9
  • Мнения: 1 085
Верно,  спри тия кремове и отиди на лекар, но междувременно, за да се пооблекчиш, направи промивки със смрадлика.

# 10
  • Мнения: 68
аз също съм за смрадлика като начало, и после задължително лекар

# 11
  • София
  • Мнения: 1 831
и аз съм на мнение, че трябва да отидеш на лекар и може да се миеш известно време само с вода, или може с отвара от лайка

# 12
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Отиди на лекар и недей да правиш нищо преди да ти излязат резултатите.
Пък как ти е дошло на ум да се мажеш с крем Здраве?  ooooh!

# 13
  • София
  • Мнения: 66
и аз съм на мнение: лекар

# 14
  • Мнения: 4 784
На твое място въобще не бих търсила мнения и съвети от форума. Директно при доки. Дори и да не са гъбички, явно има някакъв проблем.

Общи условия

Активация на акаунт