За малките неща,които ни карат да се усмихваме...

  • 2 245
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 93
Покрай цялата тая гадост,в този живот,която ни заобикаля,нека да си припомним,кои са малките неща,които ни карат да се усмихваме всеки ден  Hug Peace

# 1
  • Мнения: 2 478
Всеки жест на любов ме кара да се усмихна и в най-гадният ден.
А малкото ми човече ме усмихва постоянно, но то е най-голямото нещо в живота ми.

# 2
  • Мнения: 48
Мани, мноо е гаден то'а живот...

# 3
  • Мнения: 93
kissables ирония ли долавям тук Thinking

# 4
  • Мнения: 48
"Малките светли лъча в гадния живот" ми звучи зле.
Аз се радвам на много хубави, големи неща.

# 5
  • Мнения: 93
на големите мила всеки може да се зарадва...истинската същност на човек се показва,по това дали може да се зарадва и на малките...повярвай ми не всеки го може...както ти сама доказа  Peace

# 6
  • Мнения: 826
1. Да гледам как любимия се сгушва докато спи. Понякога позите му по време на сън, са много бебешки и сладки.
2. Да си представям първата си среща с бебка. Надявам се да е скоро...
3. Да чуя любима песен, съвсем случайно. И тази песен да извика образ на забравен, красив спомен.
4. В много горещ летен ден, да завали силно и напоително, да стане хладно, а мокрият асфалт, стените на кооперациите, прашните тротоари да замиришат на дъжд и на свежо.
5. Да подаря подарък и да видя, че този подарък е желан и искрено са му се зарадвали.

# 7
  • Мнения: 2 448
на големите мила всеки може да се зарадва...истинската същност на човек се показва,по това дали може да се зарадва и на малките...повярвай ми не всеки го може...както ти сама доказа  Peace

Правилно.
Жест, усмивка, дума, усещане за близост ... да виждаш как твоята емоция заразява отсреща ... все прекрасни неща.  Simple Smile

# 8
  • В мечтите
  • Мнения: 639
1.Когато идва лятото и чуя лястовичките и ми замирише на морее
2.Когато синът ми каже....ти си мойто пиле
3.Когато гъдилкам малкият бебок и тя се кикоти
4.когато пия кафе рано сутрин преди децата да са станали и е тихо
5.вечер когато лягам и ги целуна

# 9
  • Мнения: 93
ех...най-после и на мен ми остана малко повече време да споделя
1. Усмихвам се,когато като се събудя чуя птичките отвън да пеят
2.Усмихвам се,когато видя любимия човек до мен
3. Усмихвам се,когато след това пусна ТВ и дават нещо любимо
4.Усмихвам се когато видя моя сладък котарак,който спи до мен
5.Усмихвам се,на хубавия ден навън
И усмихната отивам на разходка...  Grinning

# 10
  • Мнения: 836
Каква ведра тема!

Тази сутрин ме събуди чуруликането на двойка скорци, които точно пред прозореца си строят гнездо. При гледката на толкова ентусиазирано и въодушевено младо семейство - няма как да не се усмихнеш.
Те, в комбинация с аромата, носещ се от една цъфнала акация - направо си е щастие.  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 60
Днес купища цветни балони носени от вятъра над главите на хората ,споделили празника,и много усмихнати деца.Радвам се че се запазиха шествията за 24 май!  bigdance2

# 12
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
Усмихвам се винаги , когато видя дете.

# 13
  • Мнения: 93
само преди малко тези толкова щастливи,весели и красиви млади хора(абитуриентите) ме накараха да се усмихна  Grinning

# 14
  • Мнения: 4 275
Тази проява на обич ме кара да се усмихвам. Пускам си клипчето доста често ...  Heart Eyes

http://www.youtube.com/watch?v=wqqV_XtAdN0

Усмихвам се винаги като видя котето да спи ...  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт