Керамични саксии откъде?

  • 8 721
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 148
Някой знае ли къде се продават хубави керамични саксии?

# 1
  • Мнения: 206
Спектър Керамик, или Керамик Спектър беше.

# 2
  • Мнения: 206
ето саита , но подобре иди на място имат много повече модели http://spektarkeramik.com/saksii.htm

# 3
  • Мнения: 148
Благодаря ви за линка, но си търся нещо по-семпло. Тези са хубави, но са доста шарени, а вкъщи вече има достатъчно багри:)

# 4
  • София
  • Мнения: 7 980
Вкъщи, с много малко изключения, съм купувала всичките саксии от Бриколаж- има и шарени, и едноцветни.

# 5
  • Мнения: 18 542
Флора център в Дружба 2 има и пластмасови и керамични.

# 6
  • York
  • Мнения: 826
Вкъщи, с много малко изключения, съм купувала всичките саксии от Бриколаж- има и шарени, и едноцветни.
Там наистина има голямо разнообразие.
В Практикер също има керамични саксии.
Виж и тук: http://www.emir.bg/

Последна редакция: пт, 22 май 2009, 17:59 от ponqkoga

# 7
  • Мнения: 497
Благодаря ви за линка, но си търся нещо по-семпло. Тези са хубави, но са доста шарени, а вкъщи вече има достатъчно багри:)
О, щом искаш нещо семпло и керамично, знам точното място. Това е магазин, който се намира точно срещу мол София, от другата страна на улицата ( бул. Стамболийски). Точно в момента имат едноцветни - бели, жълти и зелени, може и други цветове да има всъщност и са керамични. Това са ми любимите саксии-едноцветни, керамични, изчистени. Магазинът имаше име, но сега не се сещам за него, извинявай, но мисля и че ще го откриеш лесно.

# 8
  • Мнения: 13 172
В Рум Младост има много хубави едноцветни саксии- едни на входа, други до хранителния магазин вътре.

# 9
  • Мнения: 236
И моят съвет е Бриколаж - има всякакви саксии, кашпи, керамични, пластмасови, семпли, цветни Grinning

# 10
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Практикер и Бриколаж

# 11
  • Мнения: 4 300
Дженезис е магазинът срещу Мол-а.

# 12
  • Мнения: 497
Дженезис е магазинът срещу Мол-а.
Да беееее. Точно. Рокси, благодаря, защото се ядосах на себе си, че не се сещам името (в главата ми беше Идея Каза.....).

# 13
  • Мнения: 148
Благодаря ви, момичета  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт