трябва ли да сменя Лактана 2 с 3

  • 728
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 295
Вчера като купувах АМ се загледах в тройката и пишеше, че е за деца над 10м. Това, което не ми харесва, е че е със вкус на плодове , а аз му правя и попарата и кашата с АМ и мога да си представя каква манджа с грозде ще стане  Mr. Green. Та питането ми е мога ли да си остана на двойката или вече не отговаря на нуждите на бебето newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 15 198
Макар и да е за друга марка мляко, струва ми се, че тази тема ще ти бъде интересна:  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=394245.0  Peace

# 2
  • Мнения: 15 379
Това, което не ми харесва, е че е със вкус на плодове
Лактана 3 е с вкус на плодове, защото в нея има плодове действително. Вкусът на кашата (явно ползваш безмлечни варианти) със сигурност няма да се развали от Лактаната обаче.
Въпреки уверенията, че може, не бих ползвала АМ за по-ранна възраст, ако детето ми е навършило месеците за преход към мляко, ориентирано към възрастта му. Лично мнение...

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 817
......
Въпреки уверенията, че може, не бих ползвала АМ за по-ранна възраст, ако детето ми е навършило месеците за преход към мляко, ориентирано към възрастта му. Лично мнение...

Аз бих и дори съм го правила. Всичко е много относително. Когато малката стана на 10 месеца трябваше да вземем 3-ка и така и направихме. Обаче започна да се запича от нея и си върнах 2-ката. Изкарахме още 1 месец с нея и пак опитах 3-ка. При втория опит нещата бяха О.К. Така че всичко трябва да се съобрази с бебето. Ако не му понася се изчаква, но умишлено ..... само заради вкуса, по скоро бих сменила с неароматизирано, от колкото да го лишавам от нужните елементи  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 15 379
Miss Dior Cherie ®, нямах предвид месец или два. Мисълта ми беше за тенденциозно използване на двойка,  вместо тройка, защото последната е овкусена, подсладена и Бог знае още какво Wink.

# 5
  • Мнения: 295
Момичета мерси за отговорите Hug
Не възнамерявам "тенденциозно" да използвам 2-ката, но не ми е много ясно защо трябва да слагат допълнителни аромати и вкусове в 3-ките, както виждам от другата тема, така е и при другите млека. Аз съзнателно се стремя да не подслаждам и подправям хратата, защото искам Крис да свикне да яде разнообразна храна с разнообразни вкусове и за мене млякото трябва да си е мляко. Но разбира се хранителната стойност и полезните съставки са важни и сигурно ще пробвам като си свърша тази кутия  и 3-ката.

# 6
  • Мнения: 15 379
Щом не желаеш млякото да е овкусено, купувай такова без аромати, доколкото знам Нестле Джуниър отговаря на твоите изисквания.
Аптамил 3 и Милумил 3 също също са без аромати, но не съм сигурна дали не са подсладени.

# 7
  • Мнения: X
Без аромати е и ХИП 3 Био.

# 8
  • Мнения: 295
Sourcherry,  pandora благодаря  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт