искам мнение/може и от Хасковлии

  • 1 196
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 220
http://www.volta.bg/index.php?page=item&categoryID=1065&itemID=18640#


харесала съм този аспиратор- по цена и мощност, но въпросът ми е тази фирма производител /спорд един продавач тук/  или търговец е. Някой знае ли нещо повече за тези апиратори.

обясниха ми че са българско производство и много добри.

# 1
  • France
  • Мнения: 726
Доколкото знам, се сглобяват в Хасково с китайски части. Качеството е ниско, преди години е имало много жалби в Комисията за защита на потребителите.
Но, най-добре хасковлии да отговорят.

# 2
  • Мнения: 1 986
Нямам нищо на тази марка и не мога да ти дам конкретно мнение ,но по принцип не бих заложила на нея 

# 3
  • Мнения: 220
благодаря ви,ще чакам някой от Хасково да се изкаже.

# 4
  • Мнения: 358
Ползвам готварска печка и аспиратор вече 3 години без проблем.

# 5
  • Мнения: 28
в хасково нищо не се сглобява. българска е само търговската марка.
моят съвет е да си купиш нещо  качествено, макар и по-скъпо.

# 6
  • Мнения: 220
"Магазини “Волта” е специализирана търговска верига за електроника, компютри, битова и бяла електродомакинска техника. "



ето това пише за фирмата. Благодаря ви много . И аз така разбрах от сайта,но много ме убеждаваха за българския произход на стоките с български части произведени в Хасково,че започнах за се съмнявам в това което прочетох. Никъде не пише -производство.

# 7
  • Мнения: 931
Фирмата е Хасковска но ел . уредите се сглобяват в Турция, обаче каде се произвеждат частите незнам.Със сигурност не са в Хасково но може да са БГ.Не съм сигурна.

# 8
  • France
  • Мнения: 726
Познавам човек, който сглобява електроуреди "Волтел"- марката на " Волта". Някои се правят в Хасково с китайски части.

# 9
  • Мнения: 358
Има ли значение къде се правят. Драснато ли е да е стока и 100г можеш да го ползваш.
Предната ми готварска печка беше "Горение" супер марка със супер цена. Ползвах я само 5 години и аут. 

# 10
  • Мнения: 1 820
Познавам човек, който сглобява електроуреди "Волтел"- марката на " Волта". Някои се правят в Хасково с китайски части.
Peace Волта е все едно Нео,Краун,Елит...Кое къде се прави не знам,обаче е факт че са пълни боклуци.Направени са така че да си изкарат гаранцията.Мое мнение.Не бих си купила нищо на тези фирма  Hug
Пример-кумата ми си купиха жилище.Бялата техника беше всичката на Краун.След 2год на  печката се изтрили кочетата,абсорбера не работел... ooooh!
Вземи нещо макар и по скъпо,но да знаеш че е качественно  Hug
Виж този напр: http://www.electron.bg/product_info.php?products_id=7507 няма кой знае каква разлика в цената,а марката е добра.Доставката е безплатна,остава само модела да ти хареса  Laughing

Последна редакция: нд, 24 май 2009, 17:31 от червенокоса вещица...припряна

Общи условия

Активация на акаунт