Квартири-7,8,9 лв.?

  • 845
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 786
Някой ходил ли е с дете на море при тези баби, които чакат пътниците по влаковете с табелите, а и по агенциите предлагат такива квартири. Чудим се дали би ни било комфортно(то няма да е особено комфортно при всички случаи), защото ще ни излезе доста по-тънко, но от друга страна изобщо не се знае на какъв човек може да случим, а ще сме с две деца на 2(моят) и 3 години, които са истински тайфуни. #Onfire
Та някой ако има някакъв опит, моля да го сподели.

# 1
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Не се рискувайте с детето за двата допълнителни лева на агенцията. Разгледайте поне снимки и не вярвайте на бабите с табелите.
 Embarassed Embarassed Баба дава такава стая, ами там куче да вържеш, ще избяга, за мен е голяма смрад и редовно имаме неразбирателство по този въпрос, въпреки това, хора отиват при нея-сигурно ако не знаят къде другаде да отидат...

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 788
А не, не съм съвсем съгласна!  Naughty
Докато бях бременна, значи някъде преди 2 години на гарата посрещнах майката и сестрата на моята приятелка от Русе, която ме помоли да им намеря квартира за около 5-6 дни.
Докато чакахме влака, разпитахме въпросните бабички (имаше и дядковци  Simple Smile), те естествено започнаха една друга да се плюят - конкуренция, какво да правиш.  Mr. Green
Накрая избрахме една бабичка, която изглеждаше доста добре, външния вид също много говори и за евентуалното състояние на квартирата Wink
И наистина, апартаментът й беше голям, 3 или 4-стаен, добре обзаведен.
И самата хазяйка прилична, свястна жена, която даже ходи да изпраща летовниците на гарата в деня на заминаването им, тъй като те не се ориентираха добре в града.
Уф че дълго станаааа.... ooooh!

# 3
  • Мнения: 786
А не, не съм съвсем съгласна! Naughty
Докато бях бременна, значи някъде преди 2 години на гарата посрещнах майката и сестрата на моята приятелка от Русе, която ме помоли да им намеря квартира за около 5-6 дни.
Докато чакахме влака, разпитахме въпросните бабички (имаше и дядковци Simple Smile), те естествено започнаха една друга да се плюят - конкуренция, какво да правиш. Mr. Green
Накрая избрахме една бабичка, която изглеждаше доста добре, външния вид също много говори и за евентуалното състояние на квартирата Wink
И наистина, апартаментът й беше голям, 3 или 4-стаен, добре обзаведен.
И самата хазяйка прилична, свястна жена, която даже ходи да изпраща летовниците на гарата в деня на заминаването им, тъй като те не се ориентираха добре в града.
Уф че дълго станаааа.... ooooh!
Както и да е, утре тръгваме и колкото и да ми е странно, след всичкото ровичкане из Интернет тръгваме без резервация и ще разчитаме на агенции на място. Надявам се да извадим късмет за някоя хубава самостоятелна квартирка, ако не, ще трябва да опрем до настървените и отчаяни бабички пред жп гарата. Уффф  newsm17 стискайте ни палци!!! И здравей море  grinning039

Общи условия

Активация на акаунт