Някой откри ли вече плажния сезон?

  • 1 402
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 674
Снощи се разхождахме по нашата варненска крайбрежна алея и гледам доста деца бяха на плаж. Мен ми се струва рано пък и водата била още само 16-17 градуса.... newsm78
Някой от Вас открила ли е сезона в Б-я или в странство??? Mr. Green

# 1
  • Мнения: 17
Снощи се разхождахме по нашата варненска крайбрежна алея и гледам доста деца бяха на плаж. Мен ми се струва рано пък и водата била още само 16-17 градуса.... newsm78
Някой от Вас открила ли е сезона в Б-я или в странство??? Mr. Green

Имах един познат,който казваше,че стане ли водата 15* и се топва в локвата  Mr. Green. Така че "луди" дал господ,лично аз по-малко от 22-24*,не се престрашавам. Grinning

# 2
  • Мнения: 5 710
В странство ( Италия) го открихме, мдам.
Водата става за разходки вътре само до коленете, полезно е за вените, температурите са 32-35 градуса навън, иначе така да плуваш не още. 
ЧУдно е, за нула време се появиха по улиците някакви мацки, прекалили с печенето  Laughing

# 3
  • Мнения: 7 837
Никога не сме го закривали.

# 4
  • Мнения: 17
В странство ( Италия) го открихме, мдам.
Водата става за разходки вътре само до коленете, полезно е за вените, температурите са 32-35 градуса навън, иначе така да плуваш не още. 
ЧУдно е, за нула време се появиха по улиците някакви мацки, прекалили с печенето  Laughing

Тук си ги имаме целогодишно  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 1 008
Аз се чудех, че майка ми днес ми каза,
че щяла да пълни на детето басейна
(те са на вилата, която е в планината)
щото било много топло. Но от друга страна
аз излизам навън сутрин в 7, когато е хладно
и си тръгвам вечер, когато пак е хладно. И не
мога да преценя вече наистина ли е лято. А,
иначе плажният сезон го открихме още през
април в Египет.

# 6
  • Мнения: 17
Аз се чудех, че майка ми днес ми каза,
че щяла да пълни на детето басейна
(те са на вилата, която е в планината)
щото било много топло. Но от друга страна
аз излизам навън сутрин в 7, когато е хладно
и си тръгвам вечер, когато пак е хладно. И не
мога да преценя вече наистина ли е лято. А,
иначе плажният сезон го открихме още през
април в Египет.

И добре е направила жената. Така детето ще бъде калено и няма да има проблем със здравето. Peace

# 7
  • Мнения: 4 965
Тази година още не съм - другата седмица заминаваме семейно на Синеморец. Досега - само басейни и СПА.
Но миналата година още през април го открих - точно във Варна - на едно обучение на Златните и беше супер. Е, водата беше още хладничка, но по обедно време беше добре. Иначе, с нас бяха няколко колеги - украинци и руснаци - ходеха всяка сутрин в 7 ч. да плуват (твърде смело, според мен).

# 8
  • Мнения: 2 388
Аз още не съм, защото ме мързи, но от около седмица има доста хора вече на плажа в Бургас.

# 9
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
ДА!
 В неделя на 17.05 за първи път тази година и дне също Peace, в Ахтопол!

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 838
И аз го открих. Водата изобщо не ме бърка колко градуса е защото не влизам така или иначе. Само се пека като гущер ... за тен  Flutter

# 11
  • Мнения: 593
Ние тука (в странство) тъкмо го закрихме...  Sad

# 12
  • Мнения: 2 014
Oще не, чакам водата в морето да стане поне 23 градуса. Иначе днес почувствах мириса на лятото. Като гледах по "Княз Борис" всички вече с цветни потничета, чехли, лак на краката с цветовете на лятото и ми стана едно отпускарско. При тия температури тази година по-бързо ще се стопли морската вода.

# 13
  • Мнения: 32
  grinning039 Мисля тази неделя точно това да направя, до сега курортът спеше, но от няколко дни се усеща вече настъпването на сезона, който доста закъсня този път. От друга страна времето не беше съвсем за плаж, има доста хладен вятър и облачета, но го дават 30 С през уикенда, така че....нека да е лято!  Grinning

# 14
  • Мнения: 1 159
Само наум!Пека се без климатик на работното място със западно изложение!Но намирам и добри страни-не давам пари за сауна и съм свалила 1 килограм без диета!И това ако не е позитивизъм,здраве му кажи!
Плажувайте и заради мен!

Общи условия

Активация на акаунт